lekarz Jarosław Pić

2,6

Lekarz nie godny polecenia. Wizyta po urazie dziecka podczas gry w piłkę, problemy z poruszaniem ból w pachwinie. Lekarz nie zlecił żadnych badań rtg stwierdził skrzywinie kręgosłupa i zalecił wkladki ortopedyczne i normalną aktywność ruchową syna. Taka diagnoza mnie zszokowała więc skonsultowałam to z innym ortopedą kompleksowe badania wykazały wysięk w stawie biodrowym leki przeciwzapalne i zakaz chodzenia przez dwa tyg. Komentarz sam nasuwa się na usta.... STANOWCZO NIE POLECAM

Lekarz godny polecenia. Dokładny w tym co robi. Precyzyjne pełne empatii podejście do pacjenta. Potrafi dobrze wytłumaczyć wszystkie problemy, wskazania i przeciwskazania. Pelen profesjonalizmu. Daje skierowania na rechabilitacje i potrzebne zaświadczenia.

Pełen profesjonalizm, szybka diagnoza, a do tego bardzo dobry kontakt z pacjentem. Polecam wizytę u Pana Doktora . Miałam operowaną rekę i jestem bardzo zadowolony.Dziękuję Panie doktorze ☺

Nie polecam to za mało powiedziane, proszę szerokim łukiem omijać tego lekarza. Moja mama miała łamaną rękę po złej diagnozie tego lekarza, niekompetentny, zero wiedzy jak na taki staż bycia "lekarzem", na wizytach zajmuje się głównie rozmowami z pielęgniarkami i telefonicznymi, zero zainteresowania pacjentem.

Konkretny lekarz, dobrze ustawił mi leczenie, polecam

Konkretny lekarz, dobrze ustawił mi leczenie, polecam

Składał mi nadgarstek, nie zalecił ani jednego zdjęcia RTG.Drut w nadgarstku zerwał prostownik wspólny palców oraz prostownik palca IV.Może nie doszło by do tego , gdyby wysłuchał moją skargę na ból , mając jeszcze rękę w gipsie.Po zdjęciu gipsu nie raczył obejrzeć chorego miejsca .Przy każdej wizycie odnosił się lekceważąco doprowadzając mnie do płaczu.Nie wiedząc ,że mogę skorzystać z usługi innego lekarza ,znosiłam zachowanie lekarza Pić .Dziś jestem po zabiegu , (na moje szczęście )zabiegu nie robił lekarz Pić. Ból cierpię już cztery miesiące. Może byłam traktowana w taki sposób ...

Ból cierpię już cztery miesiące.
Może byłam traktowana w taki sposób ,ze mam już 70 lat , ale pomimo tego szacunek i odpowiednie leczenie mi się należy.

konkretny lekarz, wie co mówi i robi, uważam że zna się na tej robocie...

konkretny lekarz, wie co mówi i robi, uważam że zna się na tej robocie...

Miałem wątpliwą przyjemność poznać tego pana gdyż mnie operował,lekarz nie odpowiada na pytania zbywa pacjenta byle czym,jest nie miły,miałem wrażenie że nie lubi swojej pracy ani osób z którymi pracuje/wrzeszczal na pielęgniarki przy operacji i mimo że się dwoiły troiły to i tak wszystko było żle/

kultury za grosz.zachowuje się jakby robił łaskę że musi leczyć pacjentów. Jest niekulturalny i niegrzeczny. Nie polecam .

Wspaniały lekarz! Godny polecenia! Miałam problem z kregosłupem przepisał mi leki zalecił rózne ćwiczenia ora skierował mnie na rehabilitacje. Wracam do zdrowia