lekarz Jarosław Sielski

2,7
2,7

Lekarz, który doprowadził poprzez bagatelizowanie zmian w tarczycy u mojej mamy do rozwoju komórek na piątym poziomie badań cytologiczych czyli do rozwoju nowotworu. Po mimo systematycznych wizyt mamy u specjalisty i wiedzy lekarza o obecności guza od 2010 roku nie robił z tym nic łącznie z diagnostyką. W chwil obecnej dzięki szybkiej reakcji innego lekarza mama jest po zabiegu chirurgii onkologicznej, usunięciu tarczycy. Oczekujemy na ostateczne wyniki badań z wyciętych tkanek. Jednym zdaniem: doktor Sielski prawie doprowadził do momentu, kiedy medycyna byłaby bezsilna. Bardzo odradzam. Proszę trzymać się od tego ...

Jednym zdaniem: doktor Sielski prawie doprowadził do momentu, kiedy medycyna byłaby bezsilna. Bardzo odradzam. Proszę trzymać się od tego lekarza z daleka.

Proszę opisać o leczeniu tego lekarza. Ja trafiłam do niego jako do endokrynologa i mimo, że trafiając do niego miałam w normie TSH to zastosował leczenie bez robienia wyników badań, na podstawie objawów bardzo dużymi dawkami Euthyroxu - 1800 mg na dobę. Ma dziwnie podejrzane sposoby leczenia, które mi nie poprawiają samopoczucia, a wynik zrobiony na własną rękę jest dużo poniżej normy

teraz rozumiem ten krotki okres oczekiwania na wizyte prywatna. nie polecam.

teraz rozumiem ten krotki okres oczekiwania na wizyte prywatna. nie polecam.