prof. dr hab. n. med. Jarosław Sławekprof. dr hab. n. med. Jarosław Sławek - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Jarosław Sławek

Neurolog

Prof. dr hab. n. med. Jarosław Sławek, Kierownik Oddziału Neurologicznego i
Udarowego Szpitala w. Wojciecha w Gdańsku oraz profesor na ...

Prof. dr hab. n. med. Jarosław Sławek, Kierownik Oddziału Neurologicznego i
Udarowego Szpitala w. Wojciecha w Gdańsku oraz profesor na Gdańskim
Uniwersytecie Medycznym. Specjalista neurolog, staż pracy – 30 lat.
Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu schorzeń z zakresu neurologii ze
szczególnym uwzględnieniem takich chorób jak choroba Parkinsona i inne
parkinsonizmy, dystonie, pląsawice (choroba Huntingtona i inne), mioklonie,
tiki, drżenie, a także inne choroby neurozwyrodnieniowe ...

Spędziłem na Oddziale Neurologii tylko 5 dni po incydencie przemijającego niedokrwienia mózgu. Dziękuję Bogu, że znalazłem się w rękach Doktora Sławka i jego zespołu.

Witam bardzo prosiłabym o numer tel do profesora Sławka ponieważ próbuję się dodzwonić na komórkę ale nie odpowiada i nie wiem jak mam się z nim skontaktować a próbuję umówić moją mamę na wizytę jest chora na parkinsona bardzo potrzebuje tej konsultacji prosiłabym o jakiekolwiek info na numer 507878841 lub na e-maila zadymka25@wp.pl pilne z góry dziękuję Ania

Dr Sławek leczy moją mamę chorą na parkinsona.Trudno się do Dr dostać, a jeżeli juz, to czeka się długo w kolejce w poczekalni gdyż do doktora przyjeżdzają na konsultacje chorzy ludzie z różnych części Polski i wpuszczamy ich poza kolejnością. MOja mama czeka z wielka cierpliwościa a po wizycie i rozmowie z Doktorem "już jest prawie zdrowa"!Panie doktorze, dzięki Panu mama jest spokojniejsza o przebieg choroby,wiemy,że jest nieuleczalna,ale wiemy,że Pan mamę leczy i ta świadomość daję nam psychiczną siłę! Cudowny, wspanialy lekarz!Widzę często na jego twarzy zmęczenie , a jednak cierpliwie wysłuchuje 3 raz powtarzane przez mamę pytanie.!
-i trzeci raz odpowiedż!!
Dziękujemy Panie Profesorze.!!

nie mam pojecia gdzie mozna pana doktora zlapac informacje zawarte sa nie wystarczajace uwazam ze lekarz powinien dbac o swoj profil.

lekarz godny polecenia zdecydowany konkretny i skuteczny

lekarz godny polecenia zdecydowany konkretny i skuteczny

Walczyłem z chorobą od 4 lat. Przeszedłem dwie operacje odbarczania nerwów ręki. Efekt, to praktycznie ręka prawa w całości nie nadawała się do użytku.Dłoń pełna widocznych zaników mięśni. Palce powykrzywiane. Badany i diagnozowany byłem m.in w Poznaniu i w klinice neurologicznej w Warszawie na Banacha.Wstęna diagnoza to rdzeniowy zanik mięśni. Wizyta u dr. Sławka i pobyt w szpitalu ( 8 dni ). Wybór leczenia lekami imunologicznymi i stał się cud. Reka wraca do pełnej sprawności. Sam nie wierzę że mogę nawet pisać niezadrnie,ale to kwestaia rehabilitacji. Sam nie wiem jak ...

Walczyłem z chorobą od 4 lat.
Przeszedłem dwie operacje odbarczania nerwów ręki.
Wizyta u dr. Sławka i pobyt w szpitalu ( 8 dni ).
Wybór leczenia lekami imunologicznymi i stał się cud.
Reka wraca do pełnej sprawności.
Sam nie wierzę że mogę nawet pisać niezadrnie,ale to kwestaia rehabilitacji.
Sam nie wiem jak mam podziękować !!!!

wysoka perfekcja w wykonywanych czynnościach,oraz pełen prfesjonalizm

wysoka perfekcja w wykonywanych czynnościach,oraz pełen prfesjonalizm

Mnie nie pomógł i specjalnie się o to nie starał.Moim zdaniem Sławek to neurolog utytułowany, ale na pewno słaby praktyk, a leczenie jest sztuką wykonywaną codziennie, tak jak gra na instrumencie. Więcej do niego nie pójdę, bo się ostro zawiodłam. Maria

Dlaczego tak niesprawiedliwie oceniacie prof.Slawka.Weźcie pod uwagę pracę na oddziale.pracę w przychodni szpitalnej oraz prywatnej.Jezeli ktos nie rozumie zmęczenia i przepracowania to współczuję.Dla mnie to lekarz jak najbardziej ok,leczyłem sie u profesora wiele lat a wczesniej nikt nie potrafił pomoc.

prof dr JAROSŁAW SŁAWEK to wyśmienity lekarz nie tylko na 5 lecz uważam na 6 i powiem to każdemu głosno i dobitnie, niech wszyscy wiedzą i mają również szansę dotrzeć do znakomitego specjalisty, stwierdzam to z całym swoim przekonaniem i z całą stanowczością. Zawsze tego lekarza polecam ilekroć słyszę że ktoś potrzebuje dobrego specjalisty. Jest to człowiek uprzejmy, kompetentny, kontaktowy, konkretny i mogę się wypowiedzieć o NIM tylko w samych superlatywach. Można powiedzieć, że to przede wszystkim BARDZO DOBRY CZŁOWIEK, a przede wszystkim w 100% LEKARZ Z PRAWDZIWYM POWOŁANIEM I PASJĄ W PRACY KTÓRĄ WYKONUJE(mimo młodego wieku). Zostałam nie tylko WIELOKROTNIE wzorowo potraktowana dlatego krew mi się burzy i czytać się tego nie da jak widzę takie brednie, bzdury i oszczerstwa o PROFESORZE. Uważam, że opinia po jakimś rozgoryczonym jednorazową wizytą pacjencie dotkniętym chorobą nie jest i nie powinna być brana pod uwagę przez chorych ludzi którzy potrzebują fachowej opieki medycznej na wysokim poziomie medycznym. Dr Sławek bowiem to LEKARZ przez duże „L”, który JEST przykładem do naśladowania dla innych lekarzy, od którego mogą się uczyć inni lekarze, specjaliści, neurolodzy. Uważam, że to ZNAKOMITY FACHOWIEC. Ja nie miałam żadnych znajomości trafiłam do Poradni w GDAŃSKU na skierowanie jak wiele innych ludzi z odległego od Gdańska – L-ka (można powiedzieć przepraszam, że może kogoś obrażę „prowincji”) na kasę chorych z NARODOWEGO FUNDUSZU ZDROWIA, ale ilekroć miałam wyznaczoną wizytę, nie było tak żebym przyjechała na darmo, żeby dr nie miał dla mnie czasu, a wprost przeciwnie zawsze mogę powiedzieć „wciskał” mnie w swój grafik wizyt pozaplanowo (w tej chwili jest tak również). To profesor ustawił mi leki przy chorobie Parkinsona kompleksowo (chociaż mam dobre i złe dni jak każdy). To jemu zawdzięczam swój stan zdrowia w jakim teraz jestem, że czuję się po lekach naprawdę dobrze (choć za mną naprawdę ciężki rok, bo obowiązków mam wiele. Jestem bowiem matką dwójki małych dzieci w wieku 4 i 9 lat, pracuję zawodowo i Bóg jeden wie, że czasami w br. bywało bardzo ciężko w pracy to jednak udało mi się skończyć studia licencjackie mimo, że choroba spowodowała że ciężko mi było nadążyć z pisaniem, robieniem notatek, zaliczaniem sesji w sposób pisemny bo za wolno pisałam to dodam, że nawet stypendium naukowe miałam i udało mi się obronić z pomocą Boską w pierwszym terminie, choć wiele kolegów i koleżanki jeszcze się z tym borykają do dnia dzisiejszego) i nie przypominam osoby z przed roku. Nadmienię bo uważam, że to ważne, że lekarz również informował mnie o wynikach badań telefonicznie, abym nie musiała specjalnie przyjeżdżać do Gdańska (sam to zaproponował i zawsze dotrzymywał słowa) co u lekarzy z którymi dotychczas miałam kontakt nigdy mi się nie zdarzyło. Więc nie mogę się zgodzić z moim przedmówcą i uważam jego wypowiedź za wielce niesprawiedliwą a wręcz krzywdzącą. W Poradnia Chorób Pozapiramidowych w która mieści się w Szpitalu Św. Wojciecha w Gdańsku, gdzie przyjmuje kilku lekarzy neurologów. Jeden z nich powiedział kiedyś, a było to na wizycie w grudniu 2010r. gdy poinformowałam go z wielką radością bo udało mi się zarejestrować na pierwszą wizytę właśnie do profesora cytuję „ja panią rozumię, jest pani młoda więc chce być pani pod najlepszą opieką medyczną, my zresztą wszyscy uczymy się od mistrza”. Ja jestem tego samego zdania co dr S. i jestem wdzięczna BOGU, że gdy zachorowałam na tak poważną, a ciągle potrzebującą rozwiązań, odpowiedzi na wiele pytań chorobę jaką jest PARKINSON udało mi się trafić pod tak dobrą, a wręcz doskonałą opiekę medyczną jaką reprezentuje sobą przede wszystkim doskonały CZŁOWIEK LEKARZ PROFESOR DOKTOR SŁAWEK.