prof. dr hab. n. med. Jarosław Sławekprof. dr hab. n. med. Jarosław Sławek - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Jarosław Sławek

Neurolog

Prof. dr hab. n. med. Jarosław Sławek, Kierownik Oddziału Neurologicznego i
Udarowego Szpitala w. Wojciecha w Gdańsku oraz profesor na ...

Prof. dr hab. n. med. Jarosław Sławek, Kierownik Oddziału Neurologicznego i
Udarowego Szpitala w. Wojciecha w Gdańsku oraz profesor na Gdańskim
Uniwersytecie Medycznym. Specjalista neurolog, staż pracy – 30 lat.
Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu schorzeń z zakresu neurologii ze
szczególnym uwzględnieniem takich chorób jak choroba Parkinsona i inne
parkinsonizmy, dystonie, pląsawice (choroba Huntingtona i inne), mioklonie,
tiki, drżenie, a także inne choroby neurozwyrodnieniowe ...

To sa kpiny, ten facet albo się nie zna na tym co robi, albo tego nie lubi Całkowita porażka z leczeniem mojego syna z padczką. Nie ma mozliwosci ustalenia terminu kolejnej wizyty, albo go wówczas nie ma, albo ma mało czasu. Terminy na 6 tygodni z brakiemj mozliwosci skonsultowania czegokolwiek. Moze i profesor, ale do lekarza to mu daleko. Całkowicie odradzam

Z zasady ma mało czasu. Z zasady się spieszy. Z zasady jest albo przed wyjazdem, lub tuz po nim. Z zasady jest przepracowany. Z zasady interesują go nieliczne schorzenia neurologiczne np parkinson.Mojej mamie - moze tez z zasady- nie pomógł.Sam tytuł nie wystarcza na wszystko, do tego zawodu trzeba mieć zdolności, a z tym raczej krucho. Maria

Mogę ze spokojem powiedzieć, że uratował życie mojej mamie. Jako jedyny lekarz dobrze zdiagnozował chorobę i od razu podjął odpowiednie kroki. Będziemy mu za to wszystko wdzięczne do końca życia. Jest zdecydowanie lekarzem z powołania. Liczy się dla niego wyłącznie zdrowie i życie pacjenta. Poza swoimi kompetencjami potrafi też wspaniale podtrzymać człowieka na duchu. POLECAM!!!

prof. Jarosław Sławek należy do tej nielicznej już dziś grupy lekarzy, u których zawsze liczy się dobro pacjęta. Zawsze poświęca choremu tyle czasu ile tego wymaga pacjent i jego choroba, nie potrzy na zegaerk, nie wylicza czasu, rozmawia, pyta, szuka rozwiązania w sytuacjach wydawać by się mogło niemożliwych i takie rozwiązania znajduje. Nie zbywa pacjenta, zawsze życzliwy, ciepły i pełen optymizmu. Widać, że Pan prof. Jarosaw Sławek czerpał z bardzo dobrych wzorców w swojej medycznej edukacji, a tacy lekarze o takich cechach to medycy dzisiaj nieliczni. Najleprzy neurolog w Polsce północnej, specjalista w leczeniu choroby Parkinsona - SUPER DOKTOR. Polecam, choć czekać na wizytę trzeba dość długo, to warto. Wieloletnia pacjentka.

ten Pan absolutnie nie potrafi rozmawiać z pacjentem. Bardzo w niego wierzyłam na początku. Niestety mocno mnie zawiodł.Jako prof dąży do zdobycia wiedzy ale co z niego za lekarz? lekarz daję wiarę, nadzieję a naukowiec ma tylko tytuł.

Trudno o rezultaty, jak lekarz ma mało czasu zarówno na rozmowę , jak i na badanie. Zapisywanie leków to zbyt mało aby mieć rezultaty. ja się zawiodłam.

Leczenie u pana Profesora wyleczyło wieloletnie bóle głowy wcześniej niewiadomego pochodzenia pomimo kompleksowych badań szpitalnych. Czuję niesamowitą ulgę- bóle potrafiły trwać po kilka dni. Lekarz sympatyczny, rozmawia z pacjentem, znajduje czas aby go wysłuchać. Atmosfera miła i przede wszystkim rezultat! Będę prof Sławkowi zawsze wdzięczna.

Lekarz chamski po złym dobraniu leków nie chciał pacjenta przyjąć, zasłaniając się nadmiarem obowiązków NIE POLECAM. Tytuły to nie wszystko.

Uważam ,że Pan prof. Jarosław Sławek to doskonały specjalista.Moja mama ma kręcz karku od 15 lat ,strasznie jej to utrudniało życie.Wielu ,,specjalistów'' ostrzykiwało ją botuliną i żadnych rezultatów a po pierwszym ostrzyknięciu u prof jest znaczna poprawa.Pan prof. to człowiek kompetentny,uprzejmy,poświęca pacjentowi tyle czasu ile jest to konieczne.Należy jedynie żałować ,że tak niewielu jest w Polsce takich wspaniałych ludzi i jednocześnie wybitnych specjalistów.Dlatego na wizytę do pana prof. czeka się bardzo długo.

Wspaniały lekarz i cudowny człowiek!!!

Wspaniały lekarz i cudowny człowiek!!!