prof. dr hab. n. med. Jarosław Sławek

Neurolog

prof dr JAROSŁAW SŁAWEK to wyśmienity lekarz nie tylko na 5 lecz uważam na 6 i powiem to każdemu głosno i dobitnie, niech wszyscy wiedzą i mają również szansę dotrzeć do znakomitego specjalisty, stwierdzam to z całym swoim przekonaniem i z całą stanowczością. Zawsze tego lekarza polecam ilekroć słyszę że ktoś potrzebuje dobrego specjalisty. Jest to człowiek uprzejmy, kompetentny, kontaktowy, konkretny i mogę się wypowiedzieć o NIM tylko w samych superlatywach. Można powiedzieć, że to przede wszystkim BARDZO DOBRY CZŁOWIEK, a przede wszystkim w 100% LEKARZ Z PRAWDZIWYM POWOŁANIEM I PASJĄ W PRACY KTÓRĄ WYKONUJE(mimo młodego wieku). Zostałam nie tylko WIELOKROTNIE wzorowo potraktowana dlatego krew mi się burzy i czytać się tego nie da jak widzę takie brednie, bzdury i oszczerstwa o PROFESORZE. Uważam, że opinia po jakimś rozgoryczonym jednorazową wizytą pacjencie dotkniętym chorobą nie jest i nie powinna być brana pod uwagę przez chorych ludzi którzy potrzebują fachowej opieki medycznej na wysokim poziomie medycznym. Dr Sławek bowiem to LEKARZ przez duże „L”, który JEST przykładem do naśladowania dla innych lekarzy, od którego mogą się uczyć inni lekarze, specjaliści, neurolodzy. Uważam, że to ZNAKOMITY FACHOWIEC. Ja nie miałam żadnych znajomości trafiłam do Poradni w GDAŃSKU na skierowanie jak wiele innych ludzi z odległego od Gdańska – L-ka (można powiedzieć przepraszam, że może kogoś obrażę „prowincji”) na kasę chorych z NARODOWEGO FUNDUSZU ZDROWIA, ale ilekroć miałam wyznaczoną wizytę, nie było tak żebym przyjechała na darmo, żeby dr nie miał dla mnie czasu, a wprost przeciwnie zawsze mogę powiedzieć „wciskał” mnie w swój grafik wizyt pozaplanowo (w tej chwili jest tak również). To profesor ustawił mi leki przy chorobie Parkinsona kompleksowo (chociaż mam dobre i złe dni jak każdy). To jemu zawdzięczam swój stan zdrowia w jakim teraz jestem, że czuję się po lekach naprawdę dobrze (choć za mną naprawdę ciężki rok, bo obowiązków mam wiele. Jestem bowiem matką dwójki małych dzieci w wieku 4 i 9 lat, pracuję zawodowo i Bóg jeden wie, że czasami w br. bywało bardzo ciężko w pracy to jednak udało mi się skończyć studia licencjackie mimo, że choroba spowodowała że ciężko mi było nadążyć z pisaniem, robieniem notatek, zaliczaniem sesji w sposób pisemny bo za wolno pisałam to dodam, że nawet stypendium naukowe miałam i udało mi się obronić z pomocą Boską w pierwszym terminie, choć wiele kolegów i koleżanki jeszcze się z tym borykają do dnia dzisiejszego) i nie przypominam osoby z przed roku. Nadmienię bo uważam, że to ważne, że lekarz również informował mnie o wynikach badań telefonicznie, abym nie musiała specjalnie przyjeżdżać do Gdańska (sam to zaproponował i zawsze dotrzymywał słowa) co u lekarzy z którymi dotychczas miałam kontakt nigdy mi się nie zdarzyło. Więc nie mogę się zgodzić z moim przedmówcą i uważam jego wypowiedź za wielce niesprawiedliwą a wręcz krzywdzącą. W Poradnia Chorób Pozapiramidowych w która mieści się w Szpitalu Św. Wojciecha w Gdańsku, gdzie przyjmuje kilku lekarzy neurologów. Jeden z nich powiedział kiedyś, a było to na wizycie w grudniu 2010r. gdy poinformowałam go z wielką radością bo udało mi się zarejestrować na pierwszą wizytę właśnie do profesora cytuję „ja panią rozumię, jest pani młoda więc chce być pani pod najlepszą opieką medyczną, my zresztą wszyscy uczymy się od mistrza”. Ja jestem tego samego zdania co dr S. i jestem wdzięczna BOGU, że gdy zachorowałam na tak poważną, a ciągle potrzebującą rozwiązań, odpowiedzi na wiele pytań chorobę jaką jest PARKINSON udało mi się trafić pod tak dobrą, a wręcz doskonałą opiekę medyczną jaką reprezentuje sobą przede wszystkim doskonały CZŁOWIEK LEKARZ PROFESOR DOKTOR SŁAWEK.

JESTEM MAMĄ SZCZEŚCIO LETNIE DZIEWCYNKI MARCELINKI DZIEKI DOKTOROWI JAROSŁAWOWI SŁAWKOWI ODZYSKALIŚMY NADZIEJE W ŻYCIE I W TO ŻE JESCZE W NASZYM KRAJU ISTNIEJĄ LEKARZE Z POWOŁANIA A ON NAPEWNO JEST TAKIM LEKARZEM. CORECZKA JAKO NIEMOWLAK MIALA PRZEPROWADZONA TREPANACJE CZACZKI LEKARZE STWIERDZILI ZE CORKA NIE BDZIE CHODZILA PO KILKU DNIACH DZIECKO ZACZELO WALCZYC O SWOJE CIALO I UDALO SIE CORECZKA CHODZI I ROZWIJA SIE JAK PRAWIDLOWY SZCZESCIOLATEK JEDYNIE CO MA TO LEKKI NIEDOWŁAD PRAWEJ RACZKI. NALEZALAM PRZEZ WIELE LATY DO JEDNEGO NEUROLOGA KTORY NAS USWIADAMIAL ZE TYLKO WELOLETNIA REHABILITACJA POMOZE ALE NIE W 100 PROCENTACH. POL ROKU TEMU DOWIEDZIELISMY SIE O DOKTORZE SLAWKU I ZACZELISMY CORECZKE LECZYC U NIEGO DZIEKI ZASTRZYKOM Z BOTOLINY RACZKA ROZLUZNILA SIE "NA MAKSA" CORKA ZACZELA MALOWAC TA RACZKA A ROWIESNICY I INNI LUDZIE NAWET NIE WIDZA ZE NASZA KOCHANA MIALA JAKIEKOLWIEK PROBLEMY Z DLONA.
DZIEKUJE DOKTORZE
P.S CORKA UWIELBIA TEGO LEKARZA JAK GO WIDZI TO CIESZY SIE JAKBY NALERZAL DO NASZEJ RODZINY JAK KOCHANEGO WUJKA TO JEST WSPANIALE, BO W POROWNANIU DO LEKARZA WCZESNIEJSZEGO TO TOTALNA ZMIANA PRZY TAMTYM PLAKALA I ZASTANAWIALA SIE PO CO DO NIEGO CHODZIMY SKORO ON TYLKO PARZY I NIC NIE ROBI. A DOKTOR SLAWEK ZE PRACUJE Z RODZICAMI TO NAJBARDZIEJ ZALEZY JEMU NA PACJECIE CZYLI NASZEJ MALENKIEJ I JEJ WYPYTUJE SIE JAK SIE CZUJE CZY WIDZI JAKIES ZMIANY
POLECAM
CHOC SA DLUGIE KOLEJI DO TEGO LEKARZA SWIATCZY O TYM ZE CZLOWIEK JEST BARDZO KOMPETENTYM LEKARZEM
ANNA

Dzień dobry, chciałbym przyjechać do doktora Sławka prywatnie. Czy ktoś mi może powiedzieć, czy trzeba tam najpierw zadzwonić (zamówić kolejkę), czy można przyjechać w dzień wizyty. Czy muszę być już rano (bo doktor przyjmuje podobno od 15.)? Jak duża jest zazwyczaj kolejka. Jestem z województwa lubuskiego. Byłbym wdzięczny za jakieś informacje. Silwonczyk@wp.pl

Czy dr Sławek zajmuje się leczeniem miasteni? I jak długo trzeba czekać na wizytę po raz pierwszy? Nie jestem z tego województwa a szukam specjalisty w tym kierunku...

Bardzo polecam Pana Profesora! Niezwykle uprzejmy i kompetentny. W trakcie wizyty dokładnie wyjaśnił mojej Mamie (63 lata, choroba Parkinsona), na jakim etapie choroby aktualnie się znajduje. Wyjaśnił przyczynę gorszego samopoczucia i zmienił leki. To lekarz życzliwy i empatyczny. Dowiedziałyśmy się, jak będzie wyglądało dalsze leczenie, zapoznałyśmy się też z możliwościami poprawy stanu zdrowia. Polecam każdemu, kto szuka dobrego neurologa. Koszt pierwszej wizyty wyniósł 200 zł, a Pan Doktor poinformował, że kolejne kosztują 150 zł, także cennik uważam za "normalny". Życzę zdrowia wszystkim, którzy korzystają z porad neurologa. Pozdrawiam

Panie profesorze, jest Pan wspaniałym lekarzem:z wielką wiedzą, cierpliwośćią i łagodnośćią. Widzę często Pana zmęczenie na twarzy i.. usmiech! Zastanawiam się jak Pan funkcjonuje z takim obciązeniem fizycznym i psychicznym pracą? Cud! E. Kubacka, córka chorej na Parkinsona.

E. Kubacka, córka chorej na Parkinsona.

Walczyłem z chorobą od 4 lat. Przeszedłem dwie operacje odbarczania nerwów ręki. Efekt, to praktycznie ręka prawa w całości nie nadawała się do użytku.Dłoń pełna widocznych zaników mięśni. Palce powykrzywiane. Badany i diagnozowany byłem m.in w Poznaniu i w klinice neurologicznej w Warszawie na Banacha.Wstęna diagnoza to rdzeniowy zanik mięśni. Wizyta u dr. Sławka i pobyt w szpitalu ( 8 dni ). Wybór leczenia lekami imunologicznymi i stał się cud. Reka wraca do pełnej sprawności. Sam nie wierzę że mogę nawet pisać niezadrnie,ale to kwestaia rehabilitacji. Sam nie wiem jak ...

Walczyłem z chorobą od 4 lat.
Przeszedłem dwie operacje odbarczania nerwów ręki.
Wizyta u dr. Sławka i pobyt w szpitalu ( 8 dni ).
Wybór leczenia lekami imunologicznymi i stał się cud.
Reka wraca do pełnej sprawności.
Sam nie wierzę że mogę nawet pisać niezadrnie,ale to kwestaia rehabilitacji.
Sam nie wiem jak mam podziękować !!!!

Witam, czy ktoś posiada namiary żeby umówić się na wizytę prywatną do profesora? Nr któryposiadam nie odpowiada. Będę wdzięczna szwarcdorota@wp.pl

Mam na imię Jola.Od dwóch miesięcy próbuję dodzwonic się na telefon komórkowy profesora w celu umówienia wizyty.Bez skutku.Mam męża chorego na chorobę Parkinsona i zależy mi na konsultacji profesora.Czy ktoś mi może pomóc jak skontaktowac się z profesorem.Mój numer telefonu: 663 723 199

Dr Sławek leczy moją mamę chorą na parkinsona.Trudno się do Dr dostać, a jeżeli juz, to czeka się długo w kolejce w poczekalni gdyż do doktora przyjeżdzają na konsultacje chorzy ludzie z różnych części Polski i wpuszczamy ich poza kolejnością. MOja mama czeka z wielka cierpliwościa a po wizycie i rozmowie z Doktorem "już jest prawie zdrowa"!Panie doktorze, dzięki Panu mama jest spokojniejsza o przebieg choroby,wiemy,że jest nieuleczalna,ale wiemy,że Pan mamę leczy i ta świadomość daję nam psychiczną siłę! Cudowny, wspanialy lekarz!Widzę często na jego twarzy zmęczenie , a jednak cierpliwie wysłuchuje 3 raz powtarzane przez mamę pytanie.!
-i trzeci raz odpowiedż!!
Dziękujemy Panie Profesorze.!!