dr n. med. Jarosław Słota

Zajął się mną mimo że miałam mało badań wykonanych.Po przeczytaniu wyników bez zająkniecia ustalił termin operacji i to wcale nie odległy.W szpitalu zajął się mną należycie jakbym była jedyny pacjentem i tak samo traktował każdego.Poza tym stworzy bardzo młody i miły zespół lekarzy chirurgoów którzy również są na poziomiebardzo dobrtm

Świetny człowiek, specjalista lekarz........ nic dodać nic ująć. Człowiek przy którym zapomina się o chorobie. Dziękujemy i oby jak najrzadziej być chorym ale jak już to trafić do pana panie doktorze wszystkiego dobrego Dziękujemy. Maciej i Basia

Bardzo dobry lekarz, kompetentny,rzeczowy i konkretny, a przy tym przyjazny dla pacjenta. Dzięki Niemu jestem zdrowa.

To człowiek, którego dobra i fachowości nie zapomina się do końca życia. Nie spotkałam jeszcze tak oddanego swym pacjentom lekarza. Nie wiem, czy ma szansę odpocząć, bo dla tłumów pacjentów i ich rodzin gromadzących się pod drzwiami Jego gabinetu, zawsze znajdzie czas, ciepłe słowo i mądre rady. Potrafi nie tylko genialnie operować, ale i pomaga kontynuować leczenie w innych placówkach. Ogromne dzięki za to, co Pan i Pana Załoga zrobiliście dla mojego męża.BR

Nie wiem, czy ma szansę odpocząć, bo dla tłumów pacjentów

Osoba godna polecenia wspaniały człowiek, świetny specjalista leoarz z powołania o ogromniej wiedzy

Wspaniały lekarz i człowiek, godny polecenia

Wspaniały lekarz i człowiek, godny polecenia

SUPER LEKARZ I CZŁOWIEK.GODNY POLECENIA W 100%!!!

SUPER LEKARZ I CZŁOWIEK.GODNY POLECENIA W 100%!!!

Lekarz, któremu zawdzięczam życie i nie dałabym na niego złego słowa powiedzieć. Zoperował mnie bez najmniejszego problemu, mimo że inny szpital spartoczył robotę. Najeżdżać będą Ci którzy nie rozumieją jego żartów ale tak na prawdę to człowiek o złotym sercu

Miałam sporo szczęścia, że trafiłam do tego właśnie szpitala, w którym pracuje ordynator Jarosław Słota. Ten człowiek ma po prostu talent do bycia lekarzem-chirurgiem. Szkoda, ze jego styl pracy nie jest normą w naszym kraju... Bardzo Panu Dziękuje/my (ja i moja rodzina). Podziękowania również dla całego zespołu - Pan i Pański zespół tworzy bardzo wysoki standard leczenia pacjentów, pomimo tak marnej sytuacji finansowej służby zdrowia- tym bardziej, jest to godne podziwu. Wszystkiego dobrego dla Pana i Pańskich Współpracowników. Joanna

Wszystkiego dobrego dla Pana i Pańskich Współpracowników.

Joanna

Wielkie oczekiwania, a było jak zwykle. Trafiłam do tego lekarza z polecenia. Mogłam oczekiwać...a właściwie powinnam oczekiwać pomocy , a choćby porady się nie-doczekałam. Szkoda gadać...ani świetny, ani doskonały..przeciętny i tyle. Bez rewelacji