dr n. med. Jarosław Słota

Chirurg ogólny

Zajął się mną mimo że miałam mało badań wykonanych.Po przeczytaniu wyników bez zająkniecia ustalił termin operacji i to wcale nie odległy.W szpitalu zajął się mną należycie jakbym była jedyny pacjentem i tak samo traktował każdego.Poza tym stworzy bardzo młody i miły zespół lekarzy chirurgoów którzy również są na poziomiebardzo dobrtm

Super lekarz dzięki niemu żyję uratowal mi życie kilka naście razy,leczę się u niego pięć lat ,szanuję go jest dla mnie wspaniałym człowiekiem i lekarzem,polecam go od szczerego serca.

Świetny człowiek, specjalista lekarz........ nic dodać nic ująć. Człowiek przy którym zapomina się o chorobie. Dziękujemy i oby jak najrzadziej być chorym ale jak już to trafić do pana panie doktorze wszystkiego dobrego Dziękujemy. Maciej i Basia

Lekarz, któremu zawdzięczam życie i nie dałabym na niego złego słowa powiedzieć. Zoperował mnie bez najmniejszego problemu, mimo że inny szpital spartoczył robotę. Najeżdżać będą Ci którzy nie rozumieją jego żartów ale tak na prawdę to człowiek o złotym sercu

Bardzo dobry lekarz, kompetentny,rzeczowy i konkretny, a przy tym przyjazny dla pacjenta. Dzięki Niemu jestem zdrowa.

profesjonalista, rzeczowy, konkretny, ratuje życie wykorzystując najnowsze metody leczenia, a do tego wspaniały człowiek: zaangażowany, życzliwy, jego poczucie humoru pomaga przetrwać trudne chwile...wiele Mu zawdzięczam... mam do Niego pełne zaufanie

mam do Niego pełne zaufanie

Fantastyczny lekarz ... pomógł mi bez chwili zastanowienia. Nie owija w bawełnę tylko mówi jak jest. Dba o pacjenta jak należy. Pierwszy raz spotkałam się z tak wspaniałą opieką w szpitalu. Lekarz godny polecenia. Dziękuję Panie Doktorze ;)

Osoba godna polecenia wspaniały człowiek, świetny specjalista leoarz z powołania o ogromniej wiedzy

Wspaniały lekarz i człowiek, godny polecenia

Wspaniały lekarz i człowiek, godny polecenia

Znakomity fachowiec i profesjonalista stojący na czele zespołu świetnych fachowców Oddziału Chirurgii Ogólnej Szpitala Miejskiego w Siemianowicach Śląskich. Wszystkim mającym poważne problemy zdrowotne wymagających leczenia na oddziale chirurgii ogólnej zastanawiająch się nad wyborem odpowiedniego szpitala polecam ten oddział z pełnym przekonaniem co do słuszności wyboru.