lekarz Jarosław Tywoniuk

Neurolog

Prawdziwy lekarz z powołania,a do tego specjalista wysokiej klasy jeśli chodzi o neurologie.Polecam!

Od tygodnia nie mogłem ruszać się z bólu i przechylać szyi. Na szczęście przyjął mnie szybciej.. Bolesne nastawianie i odblokowanie i natychmiastowa znaczna poprawa. następnego dnia o 80% lepiej. Można powiedzieć fach w rekach jezeli chodzi o te sprawy.

Nie uprzejmy i opryskliwy wręcz bezczelny ale lekarzem jest dobrym profesjonalista jednak jego uprzejmość ma wiele do życzenia

Kompetentny, zaangażowany, konkretny, uprzejmy.Polecam !!!

Kompetentny, zaangażowany, konkretny, uprzejmy.Polecam !!!

Super lekarz. Polecam wszystkim tego lekarza!

Super lekarz. Polecam wszystkim tego lekarza!

Lekarz z doświadczeniem, bardzo uczynny i życzliwy w stosunku do pacjęta

Lekarz z doświadczeniem, bardzo uczynny i życzliwy w stosunku do pacjęta

Dr Jarosław Tywoniuk zajął się moją sprawą prywatnie za darmo. Ponieważ mam ok 300 km do Bydgoszczy poprosił mnie o przesłanie całej dokumentacji szpitalnej drogą mailową. Na podstawie szczegółowego opisu mojej sytuacji i niedomagań oraz historii choroby zaproponował nowe rozwiązania o których w Szpitalu Zachodnim lekarze wogóle nie wspomnieli. Człowiek o bardzo wysokim poziomie inteligencji, niesamowicie życzliwy, uprzejmy, a przede wszystkim kompetentny w swojej dziedzinie. Myślałem, że odpuści sobie pomaganie na odległość, (za darmo), a tu takie miłe zaskoczenie. Dziękuję Panu bardzo za okazaną mi pomoc M.O. (uraz mózgu po wypadku komunikacyjnym z m.in. niedowładem prawostronnym)

LEKARZ BARDZO KOMPETENTNY ŻYCZLIWY.BARDZO GO POLECAM

LEKARZ BARDZO KOMPETENTNY ŻYCZLIWY.BARDZO GO POLECAM

zdiagnozował to co 4 innych lekarzy nie potrafiło. bardzo pomógł!

zdiagnozował to co 4 innych lekarzy nie potrafiło. bardzo pomógł!

lekarz bardzo kompetentny, z dużą wiedzą, dał mi szansę na lepsze życie, utwierdził mnie , że wózek inwalidzki nie jest przeszkodą w powocie do aktywności zawodowej, do pracy. był wielka "podporą" psychiczną, bardzo mu dziękują