lekarz Jarosław Tywoniuk

Neurolog

Byłam u dr J. Tywoniuka w Poliklinice z rozpoznaniem rwy kulszowej. Jestem bardzo niezadowolona z tej wizyty. 1. Doktor był nieuprzejmy i bardzo obcesowy. 2. Nie interesował go wynik badania RTG, który miałam z sobą. 3. Lekarz nacisnął na kręgosłup w kilku miejscach i powiedział, że ból przejdzie, niestety mylił się. 4. Zalecił gimnastykę, bo dla mnie najważniejsza. Owszem dał skierowanie na rehabilitację, która nie pomogła (oczywiście byłam prywatnie, bo z NFZ długie terminy). 5. Mimo moich próśb, nie dał skierowania na rezonans. Badanie, które musiałam zrobić prywatnie wykazało przepuklinę ...

1. Doktor był nieuprzejmy i bardzo obcesowy.
2. Nie interesował go wynik badania RTG, który miałam z sobą.
5. Mimo moich próśb, nie dał skierowania na rezonans. Badanie, które musiałam zrobić prywatnie wykazało przepuklinę kręgosłupa, czyli wypadnięcie dysku.
I na tym skończyły się moje wizyty u lekarzy. Poszłam do kręgarza. Po jednej wizycie mogę chodzić prosto! W ogóle mogę chodzić!!! Zamiast 10 tabletek przeciwbólowych dziennie(!!!), które brałam, gdy leczyłam się w naszej służbie zdrowia biorę teraz 2 i nie czuję bólu. Czeka mnie jeszcze 1 wizyta u kręgarza. Pojadę do niego z przyjemnością, bo wiem, że on mi pomoże. I tak sobie myślę ile mniej cierpienia by było, ile mniej nerwów, czasu i pieniędzy tracili by ludzie, gdyby NFZ zatrudniało także kręgarzy, znachorów i babki.

Bardzo dobry specjalista ! Żałuję, że nie trafiłam do niego wcześniej, bo ze swoim problemem zmagałam się od około roku, chodząc po różnych lekarzach i robiąc badania. Lekarz nie bagatelizuje żadnych objawów, dokładnie wysłuchał mojej historii. Trafnie postawił mi diagnozę. W końcu trafiłam do lekarza, który wyjaśnił mi przyczyny moich dolegliwości oraz jakie ćwiczenia i sport mogę wykonywać. Lekarz miły, kontaktowy oraz zaangażowany. POLECAM !

Lekarz z ogromną wiedzą w dziedzinie neurologii. Bardzo uprzejmy. Wizyta u Pana Doktora to prawdziwa przyjemność. Jestem mu ogromnie wdzięczna za pomoc. Polecam wszystkim pacjentom ze schorzeniami neurologicznymi. Poprzedni neurolodzy u ktróych się leczyłam nie rozpoznali mojej choroby. Dopiero Pan Doktor . Wspaniały człowiek . Polecam.

Bardzo kompetentny i wrażliwy na cierpienie. Bardzo mi pomógł i to bezinteresownie. Ból ustępował prawie natychmiast.

Dr Tywoniuk jest wspaniałym neurologiem!!!! Bardzo dużo mu zawdzięczam. Prawdziwy profesjonalista w dziedzinie neurologii. Najlepszy neurolog w Bydgoszczy. Polecam.

Dr Tywoniuk jest wspaniałym neurologiem!!!!

Dr Jarosław Tywoniuk zajął się moją sprawą prywatnie za darmo. Ponieważ mam ok 300 km do Bydgoszczy poprosił mnie o przesłanie całej dokumentacji szpitalnej drogą mailową. Na podstawie szczegółowego opisu mojej sytuacji i niedomagań oraz historii choroby zaproponował nowe rozwiązania o których w Szpitalu Zachodnim lekarze wogóle nie wspomnieli. Człowiek o bardzo wysokim poziomie inteligencji, niesamowicie życzliwy, uprzejmy, a przede wszystkim kompetentny w swojej dziedzinie. Myślałem, że odpuści sobie pomaganie na odległość, (za darmo), a tu takie miłe zaskoczenie. Dziękuję Panu bardzo za okazaną mi pomoc M.O. (uraz mózgu po wypadku komunikacyjnym z m.in. niedowładem prawostronnym)

Od tygodnia nie mogłem ruszać się z bólu i przechylać szyi. Na szczęście przyjął mnie szybciej.. Bolesne nastawianie i odblokowanie i natychmiastowa znaczna poprawa. następnego dnia o 80% lepiej. Można powiedzieć fach w rekach jezeli chodzi o te sprawy.

Prawdziwy lekarz z powołania,a do tego specjalista wysokiej klasy jeśli chodzi o neurologie.Polecam!

Super lekarz. Polecam wszystkim tego lekarza!

Super lekarz. Polecam wszystkim tego lekarza!

Kompetentny, zaangażowany, konkretny, uprzejmy.Polecam !!!

Kompetentny, zaangażowany, konkretny, uprzejmy.Polecam !!!