lek. dent. Jarosław Warmuz

Nie polecam !! Udałam się do lekarza z bólem zęba, zrobił panoramę po czym stwierdził że na dwóch zębach które były już leczone kanałowo mam stan zapalny i najlepiej jak na tym który był ukruszony założy lekarstwo i plombę.a jak będzie dalej bolało to wtedy można pomyśleć o ponownym wyczyszczeniu kanału i wypełnieniu przy czym dodał że w jednym zębie jest możliwość rozlecenia się w trakcie czyszczenia kanałów 😏 Trwało to dosłownie 5 min . Ale jak usłyszałam cenę 600 zł to oczy wyszły mi na wierzch ... Ząb nadal boli jedyne co zostało zrobione to uzupełnienie ukruszenia na jednym z nich za tą właśnie cenę.... porażka. Dodam jeszcze że znajoma robiła u dr protezę, miała być nylonowa beż barwnika ponieważ jest uczulona .Jak się okazało zapłaciła za nylonowa a w rezultacie po konsultacji z innym protetykiem okazało się że jest ona akrylowa ...kolejna porażka Dr niedelikatny ,robi bardzo szybko a usługa bardzo droga ...

Nie polecam lekarza!!! Wyrwałam u niego szóstkę z dołu,nie dosc ze dr uzywal tyle sily ze mialam popekane kąciki ust , to po kilku dniach wróciłam z bólem nie do wytrzymania .Doktor dokładnie sprawdził ranę po usunięciu i stwierdził że nic tam nie ma, założył lekarstwo do zęba oraz antybiotyk tłumacząc się ze minie ale bol nie minął. Przez miesiąc czasu miałam taki stan zapalny ze nie wiedziałam co się dzieje ale kiedy zaczęłam wyciągać resztki korzeni czy zęba wiedziałam już co jest na rzeczy . Strata pieniędzy i bol przez długi czas ....

Niestety nie polecam lekarza do leczenia kanałowego, ząb niestety po poprawce u tego lakarza będzie usowany chirurgicznie że względu przepchnięcie materiału do kanału zuchwy.

Kompetentny dentysta, polecam z czystym sumieniem, leczenie zęba bezbolesne, nowoczesny gabinet. Polecam!

Fatalny dentysta, decyduje o sposobie leczenia bez przeprowadzenia dokładnego wywiadu, przy leczeniu kanałowym nie robi nawet zdjęcia rentgenowskiego. Bardzo drogi. Nie polecam.

11 lat korzystałam z pomocy doktora i było ok. Od jakiegoś jednak czasu doktor niestety zrobił się mega niedelikatny. Po kanałowym na górnych 6 okazało się że jeden ząb jest uszkodzony, tak że pomimo plomby cały czas korzeń zęba jest tkliwy i bolesny. Bezpośrednio po leczeniu i w trakcie miałam pokaleczoną buzię a doktor używał tyle siły do założenia plomby że myślałam iż połamie mi szczękę. W drugim zębie po 6 miesiącach wyleciała plomba. Katastrofa za duże pieniądze. Ja już nie skorzystam z usług doktora.

Leczy beznadziejnie .. wyrywa doskonale ..nie tylko panienki ;) Zeby leczone faktycznie mi sie psuły i musiałem poprawic u innego dentysty.Za to usuniętych juz nie musiałem poprawiac i faktycznie robie to dobrze i ma dobre znieczulenia.Wiec ja bym u niego zęba usunął ale nie leczył

Leczy beznadziejnie .. wyrywa doskonale ..nie tylko panienki ;)

zakleja próchnice plombą, teraz(6 lat pózniej poważne kanałowe). Psuje zęby żeby mieć prace na później. Żałosne usługi

Polecam Pana Warmuza Byłem u niego dzisiaj z bólem zęba, dał znieczulenie prawie bez boleśnie, wyrwał zęba w ekspresowym tępie, wie co robi, Polecam.

Polecam Pana Warmuza Byłem u niego dzisiaj z bólem zęba,

Bałem się usunięcia potwornie, ale tak jak mi doktor obiecał, że nie będzie bolało to nie bolało, przy znieczuleniu tylo trochę zakłuło a poza tym wszystko OK. Polecam.