lek. dent. Jarosław Warmuz

Bardzo dobry dentysta. Przy leczeniu usówa tylko pruchnice z zęba, nie rozwiercajac niepotrzebnie a co za tym idzie oslabiajac go. Gabinet bardzo dobrze wyposazony. Kompetentny, miły i stosunkowo nie drogi. Polecam:)

leczyłem u p warmuza kilka zębów ale po ostatniej wizycie muszę stwierdzić że usługa jaką on oferuje nie jest zadowalająca zrobił mi przaświetlenie wszystkich zębów koszt 100 zł następnie zaplombował 2 100 zł każdy na następny dzień odczuwałem większy ból niż przed wizytą u dentysy postanowiłem zmienić dentystę udałem się do krakowa do dental service na ulicy basztowej 23 pani stomatolog zrobiła prześwietlenie zębów leczonych przez lekarza warmuza i okazało się że ząb plombowany od góry nadawał się do leczenia kanałowego kosz prześwietlenia w krakowie 50 zł leczenie kanału 170 plomba 100 zł jeśl ktoś chce oceniać usługę p warmuza to niech skorzysta z dental setwice wtedy może ocenić pracę tego lekarza bo według mojej oceny sam sprzęt w gabinecie i ściana dyplomów nie świadczą o profesjonaliżmie tego lekarza

OGÓLNIE JAKO CZLOWIEK TO BARDZO MILY I SUMPATYCZNY ,WYRWANIE ZEBA TO Z TYM SIE ZGOIDZE ZE JEST BEZBOLESNIE ALE JAKO PLOMBOWANIE NA UBEZPIECZENIE TO NIE POLECAM ALE JAK SIE JUZ WSPONI ZE ZA KASE TO JUZ INNA GATKA JEST

B.dobry specjalista, brak bólu, profesjonalne podejście do klienta

B.dobry specjalista, brak bólu, profesjonalne podejście do klienta

KTO JAK KTO ALE TEN LEKARZ JEST BEZBOLESNY:)

KTO JAK KTO ALE TEN LEKARZ JEST BEZBOLESNY:)

Witam. Wiele razy leczyłam u niego zęby... Beznadzieja... Założył korony, zęby się psują... Ból niesamowity...a on mnie z kwitkiem odsyła... Plombuje, kasę bierze, a z boku psujący ząb nadal jest...

beznadziejny dentysta blomby wylatuja po roku

beznadziejny dentysta blomby wylatuja po roku

Chodze do dr Warmuza od dziecka i moge stwierdzic ze jest to swietny stomatolog. Jest bardzo delikatny i mily. Polecam

Leczyłam już zęby u na prawdę wielu specjalistów, w Krakowie i jeszcze dalej, nie wiedząc, że tak blisko mam takiego świetnego dentystę. Kompetentny, wesoły, zabiegi wykonuje ekspresowo i bezboleśnie. Polecam tego dentystę wszystkim, dorosłym i dzieciom (widziałam już wielu wychodzących od niego uśmiechniętych małych pacjentów:)

Swietny Specjalista z nowoczesnym sprzętem .Czy to wyrwanie zęba czy założenie plomby,wszystko bez albo z bardzo małym bulem.Kiedy pierwszy raz trafiłem do jego gabinetu strach przed dentystą minął.Ma też świetne poczucie humoru.Polecam!