dr JarosŁaw Zacharewicz

Pediatra

Najlepszy Pan Doktor jakiego znam , serdecznie polecam wszystkim, ma bardzo dobry kontakt z dziećmi,i zawsze ma dla nich czas . Najlepszy w Radomsku.

Bardzo kompetentny, profesjonalista, poważnie traktujący pacjenta, świetny fachowiec z ogromną intuicją.

Lekarz z powołania. Już niewiele takich zostało na naszym swiecie. Kompetentny, miły ,profesjonalny. Nie znam innego lepszego pediatry.POLECAM. to jedyny pediatra godny zaufania

Przede wszystkim bada bardzo dokladnie,nie spieszy sie,wszystko wyjasni,a antybiotyk to u niego koniecznosc.polecam.

bardzo dobry lekarz polecam każdemu :)zawsze pomógł mojej córeczce przepisywał trafione leki

Najlepszy pediatra z jakim miałam doczynienie jest bardzo dokladny i celnie diagnozuje chorobe nie przepisuje nagminnie antybiotków.Zawsze można liczyć na kontakt telefoniczny.Ma świetne podejście do dzieci.Poświeca małem pacjentowi tyle czasu ile jast potrzebne.Jest lekarzem godnym polecenia.

Akurat moja córka nie miała zrośniętych warg sromowych, (jak u innych komentujących) dlatego gorąco polecam.

KAŻDY MA PLUSY I MINUSY.NIKT NIE JEST IDEALNY.NIE OSĄDZAJMY INNYCH,PAN BÓG OSĄDZI.

karzda wiyta jest rozwiązana pozytywnie

karzda wiyta jest rozwiązana pozytywnie

LEKARZ Z POWOŁANIA, JEST UPRZEJMY I GODNY POLECENIA.

LEKARZ Z POWOŁANIA, JEST UPRZEJMY I GODNY POLECENIA.