lek. stom. Jarosław Żochowski

Leśnickie Centrum Stomatologiczne

Leśnickie Centrum Stomatologiczne
Bezbolesne i bezstresowe leczenie to obietnica, którą prywatna przychodnia składa swoim pacjentom, dokładając wszelkich starań, by się z niej wywiązać. Stąd wykwalifikowani lekarze stomatolodzy, którzy biorą udział w licznych wykładach, szkoleniach i konferencjach, korzystają wyłącznie z nowoczesnej aparatury medycznej i diagnostycznej oraz wysokiej klasy materiałów. W oczekiwaniu na zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, profilaktycznej, estetycznej...

Polecam leczenie u doktora Jarosława Żochowskiego. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Na każdym etapie implantacji byłem informowany o aktualnym etapie zabiegu i o możliwych opcjach (zdrowotnych, estetycznych i technicznych). Ból wyeliminowany całkowicie, co dla mnie jest jednym z bardziej istotnych elementów wizyty u dentysty. Efekt pracy końcowej sprawił mi ogromną niespodziankę –super i mimo pierwszych trochę dziwnych odczuć nowych ząbków jestem bardzo zadowolony.

Pan doktor Żochowski godny polecenia profesjonalista, bardzo dobrze zna się na fachu. Od trzech lat leczę u pana doktora zęby. Nawet te zęby, które wydawać by się mogły są już stracone Pan Doktor wyratował – za co jestem Panu Doktorowi bardzo wdzięczny.

Fantastyczny specjalista; ma naprawdę nowoczesny sprzęt; gdy wchodzi się do gabinetu mijają wszelkie obawy i lęki. Jest bardzo dokładny i delikatny w tym co robi; naprawdę szczerze polecam pana Jarka każdemu kto boi się dentysty; świetny specjalista najlepszy we Wrocławiu,polecam z czystym sumieniem.

Bardzo kompetentny, usługa wykonana bardzo dobrze, bez komplikacji i co najważniejsze bez bólu. Ząbek wygląda jak mój własny. Szczerze polecam to już będzie mój dentysta.