lekarz Jędrzej Szulc

potwierdzam - lekarz z odpowiednim podejściem do dziecka, kompetentny i bardzo miły w kontakcie. byłam z dzieckiem i na nfz i prywatnie i wizyty te nie różniły się od siebie. tak samo podchodzi do swojej pracy niezależnie od rodzaju wizyty. polecam

Fantastyczny lekarz, szkoda jednak, że już nie przyjmuje u dzieci chorych. Zawsze można na niego liczyć, co godne uznania to jeśli nie może odebrać telefonu oddzwania! Lekarz kompetentny z fantastycznym podejściem do dzieci, jego diagnozy zawsze były trafne a leczenie skuteczne... Lekarz zpowołania i godny polecenia.

Lekarz zpowołania i godny polecenia.

Polecam dr.Szulc! Bardzo dobry pediatra,wgłębia się w chorobę, szuka przyczyn nie podchodzi do pacjenta rutynowo.Poświęca na wizytę duzo czasu, dokładnie tłumaczy tylko szkoda że nie przyjmuje juz u chorych dzieci :(

Lekarz z powołania, wspaniałe podejście do dzieci, spokojne i bez nerwów badanie, wyczerpujaco odpowiada na pytania, zawsze dokłądnie zbada :) Lekarz jakich mało, polecam go wszystkim znajomym :)

to fantastyczny lekarz ,ale i wspanialy czlowiek.mam nadzieje ze bedzie leczyl moje dzieci az osiągną pelnoletność.to jest lekarz z powolania.

Lekarz, który jest zawsze uprzejmy, sympatyczny, z super podejściem do dzieci i rodziców również. Bez oporów odpowiada na pytania, rozjaśnia wątpliwości, udziela rad, kieruje do odpowiednich specjalistów. Nie bagatelizuje objawów. Godny polecenia!

fantastyczny specjalista, ma wspaniałe podejście do dzieci, wzbudza zaufanie, cechuje go spokój, który mnie się zawsze udziela:-)

jest super -traktowanie dzieci i ich rodziców w najwyższym stopniu taktownw , badanie jest długie , wnikliwe i dokladne , diagnoza trafna , leczenie prawidłowe , polecam

bardzo miły, uprzejmy, kompetentny, przypadkowo do niego trafiłam,bo mój synek dostał grypę, a ja byłam u rodziny, wzbudził moje zaufanie, nawet prosząc o porade przez telefon pomógł mi i mnie uspokoił, jest normalnym człowiekiem, ma super podejście do dzieci, polecam wszystkim mamom i pozdrawiam pana doktora:)

Fantastyczny pediatra. Życzę sobie i innym rodzicom więcej takich profesjonalistów. Świetny lekarz i sympatyczny człowiek! Gorąco polecam! DaGrasso ;-)