dr n. med. Jerzy Baron

2,6
2,7
2,5

Źle mnie zdiagnozował, a podczas badania był wyjątkowo niedelikatny.Gabinet to głęboki PRL! Szczerze i życzliwie odradzam. Szkoda zdrowia i czasu.

Jestem młoda i nie wyobrażam sobie żeby inny lekarz mógł do mnie podejść w inny sposób. Zawszę wchodzę do gabinetu zestresowana a wychodzę rozluźniona i z uśmiechem na twarzy. Właśnie to luźne podejście do pacjentek sprawia, że jest nie przeciętny! Poza tym nie trzeba się umawiać do niego miesiąc wcześniej tylko danego dnia!!! Miałam dużo problemów, z których zawsze mnie wyciągał :) POLECAM!!!

Powiem to tak beznadzieja byłam raz i to ostatni typowy słóżbista , niedelikatny , z kompletnum brakiem pojęcia jak podejść do kobiet no nic dobrego nie mogę powiedzieć a tak poza tym to podobno jestem płodna a w specjalnej klinice uznali że nie jestem to po co robić kobiecie nadzieje . Niestety nie mogę nikomu polecić tego lekarza bo nie warto się wkur.......

masakra jest nie delikatny nie ma podejścia do kobiet nie jestem zadowolona z wizyty

Polecam - bardzo fachowy, miły choć trochę luzacki,kiedyś jak było mnie stać leczyłam się prywatnie a teraz na NFZ i nie widzę różnicy w zachowaniu i leczeniu - POLECAM!!!!

żal - co do badnia piersi,też mnie odpowiednio długo dotykał, co do leków na wszystko gynalgin

Do doktora trafiłam z polecenia mojej znajomej, która leczy się u niego na torbiele.Gdy po diagnozie stwierdził u niej ich aż 4 na drugi dzien trafiła na oddział na Garbary,została operowana i po torbielach slad zgfinął. Ja osobiscie chodzę do niego już 8 rok i nie wyobrażam sobie lepszego lekarza.Nie ma dla niego problemu , odpowiada na każde pytanie,doradzi i wyleczył mnie już z niejednego zapalenia.Nie bez powodu w przychodni są ciągle tłumy.

Ogólnie kontrola-tak. Ale gdy cokolwiek się dzieje-nie pomoże.. Nie potrafi dać sobie rady ze zwykłym zapaleniem. Jedyny lek jaki zapisywał mi przez rok to GYNALGIN , a jak chciał zmienić (na moją prośbę ), to przepisał lek którego już nie produkują. Po operacji ( usunięciu macicy i jajnika)podczas badań kontrolnych powiedział , że po dalsze zwolnienie mogę przyjść do niego prywatnie , bo miesiąc wystarczy. Nadmienię, że pracuję w Ośrodku Rehabilitacyjnym i muszę nosić dzieci ważące po 20-30 kg....BEZNADZIEJA :( odradzam

Ogólnie kontrola-tak.
Ale gdy cokolwiek się dzieje-nie pomoże..

Roztrzepany, zabawowy, mało konkretny. Wiecej opowiada o swoich podrózach niż o stanie zdrowia pacjentki(jestem w 9msc ciązy),zbliza się termin więc ciesze się,ze to juz finał,takze wizyt. Nie polecam.

Bałam się,że mam małowodzie, bo moj brzuszek był dziwnie mały jak na 21tc poszłam do Barona po konsultacje zbadał mnie i powiedział,że wszystko jest w pożądku i żeby się nie przejmować. Po trzech dniach poszłam do innego lekarza, poza łożyskiem przodojącym mam kompletne bezwodzie,śilną patologie ciąży!!! Lekarz ktory to wykrył nie mogł sie nadziwić,ze pare dni wcześniej lekarz mógł tego nie zauważyć, bo przy zwykłym USG jest to w 5 miesiącu ciąży niemożliwe do niezauważenia!! A ten cały Baron nawet nie zauważył,ze mam łożysko za nisko dopiero jak mu powiedziałam! ...

Ale za to zrobił mi badanie piersi które trwało 15 sekund!
Popatrzył na nie i pomacał i juz wiedział ze nie mam guzka?!
Nie powinien być lekarzem!!!