dr n. med. Jerzy Białecki

Czy dr Jerzy Bialecki przyjmuje prywatnie? Bardzo prosze o adres i telefon.Pilnie potrzebuje umowic konsultacje.

Najbardziej kompetentny lekarz jakiego w życiu spotkaliśmy, a nasz przypadek wcale nie był prosty. Ogromne doświadczenie i wiedza, a przy tym praktyka. POLECAM, POLECAM POLECAM.

witam jeśli ktoś to czyta i może pomóc prosiłabym jakiś aktualny numer do niego do Dr.Białeckiego lub chociaż gdzie on przyjmuje bo w szpitalu Damiana dzwoniłam i powiedzieli ,że już nie pracuje podaje mój numer gg proszę o kontakt 8377723

witajcie mam lat 25 od urodzenia cierpiałam na zapalenie stawu biodrowego. wielu lekarzy mnie wcześniej operowało wielu stawiło różne diagnozy. kiedy się okazało że trzeba wymienić cały staw biodrowy żaden lekarz nie chciał się tego podjąć( bo za młoda, bo staw za bardzo wyniszczony) ogromne bóle przy tym były dopiero za namową przypadkowej Pani trafiłam do doktora Jerzego Białeckiego. właśnie minął rok od mojej operacji mam endoprotezę czuję się świetnie nic nie boli chodzę bez kul a to wielki sukces. podsumowując dr. Białecki jest lekarzem godnym polecenia:)

Przez 15 lat cierpiałam z powodu bólu stawów biodrowych i kolanowych. Dotychczasowe leczenie przez reumatologów i ortopedów nie pomagało z powodu rozwijających się zmian chorobowych w kończynach dolnych i górnych. Na endoplastykę stawów kolanowych kazano mi czekać do 60-tego roku życia. Ale miałam odrobinę szczęścia i trafiłam do Otwocka do dr J. Białeckiego, który podjął się mi pomóc. Dziś już jestem 4 miesiace po operacji jednego kolana, czuję się dużo lepiej, chodzę bez kul, kolano zgina się prawidłowo i funkcjonuje jak zdrowe. Czekam na zabieg drugiego kolana i jestem pełna nadziei, że to dzięki dr J. Białeckiemu zaczynam normalnie funkcjonować (tylko szkoda, że nie spotkałam takiej klasy fachowca kilka lat wcześniej). Myślę, że jestem upoważniona aby powiedzieć innym chorym, że jest to wysokiej klasy specjalista, posiada ogromną wiedzę medyczną a ponadto "złota operacyjna rączka". Bardzo wysoko oceniam fachowość i kompetencje Pana dr J. Białeckiego jako chirurga ortopedy. Bardzo dziękuję Panie doktorze - wdzięczna pacjentka Maria Mantur

Wspaniały specjalista, inni lekarze powiedzieli, że już za późno na operacje i mama będzie musiała do końca życia cierpieć i chodzić o kulach. Może zakończyło by się to wózkiem inwalidzkim ale dzięki dr Białeckiemu po 2,5latach od pierwszej wizyty mama chodzibez kól. Wróciła do pełnej sprawności, wychodzi z domu. Rada dla przyszłych pacjentów, nie zniechęcajcie się podejściem Pana doktora do Was na pierwszych wizytach później jest juz naprawdę dobrze. Pozdrawiam i życzę wszystkim zdrowia!

Wspaniały specjalista,

Świetny fachowiec. Operował mnie i mogę mowic w samych superlatywach.

Świetny fachowiec. Operował mnie i mogę mowic w samych superlatywach.

Jest Swietnym specjalistą i dosłownie postawił mnie na nogi.

Jest Swietnym specjalistą i dosłownie postawił mnie na nogi.

Trafiłam do Pana Doktora mając 11 lat, leczenie skończyłam w wieku prawie 16. Dużo nie pamiętam, Tata wszystko załatwiał. Wiem jednak, że gdyby nie leczenie u Pana Doktora, miałabym paskudne życie z chorą nogą jako kaleka. Bardzo się cieszę, że udało mi się trafić pod jego opiekę. Być może jest gburem, ja tego nie pamiętam, byłam dzieckiem i zawsze był wobec mnie sympatyczny. Warto próbować. Wie, co robi i robi to dobrze. Dziękuję :)

Świetny lekarz, wspaniałe podejście do pacjenta, przyjazny dobry człowiek a przy tym dobry fachowiec, zna się na tym co robi, i autentycznie chce pomóc. Bardzo poświęcony pracy i pacjentom. Poleciłabym Pana Doktora każdemu. Bardzo dziękuję doktorze.