dr n. med. Jerzy Białecki

mam 58 lat , biodra do naprawy. Pierwsze pytanie do mnie Czego pani ode mnie oczekuje?Po co pani tu przyszla! wiec pytam czy te wyniki sa moje , to prawda ,ze mnie czeka operacja. On na to - to prawda, no i co z tego? Przeciez pani jeszcze chodzi. Prosze zobaczyc jak wygladaja pacjentki w pani wieku na moim oddziale.A ja mu mowie ,ze wlasnie dlatego jestem u pana bo chce sie leczyc.Jestem wysportowana osoba , bardzo zywotna .Nie mam nadwagi ale zaniedbania z wieku dzieciecego robia w starszym wieku swoje. Od tej wizyty minely dwa lata . Mam juz ograniczone ruchy, ma poczucice winy i wstydu ,ze ja chce ratowac soje zdrowie. ten czlowiek zabil we mnie wiare w pomoc lekarzy.Osmieszyl mnie. Nie zapomne tej wizyty do konca zycia .Wyszlam zs szpitala i plakalam z powodu upokorzenia. Jedny slowem totalany gbur i ignorant.Nie wiem czym sobie zasluzylam na takie zachowanie.Kiedy powiedzialam, ze jade do USA na pol roku , to wyciagnal lekcewazaco jakas broszurke z cwiczeniami , ktore znam i stosuje od lat. Po czym dal mi katczke zbym sie zpisal i przyszla za dwa tygonie .Nie wiem po ci i dlaczego .Owszem przyszlam za dwa tygodnie ale w szpitalu nikogo nie bylo bo wszyscy pojechali na pogrzeb bylego szefa szpitala. I tak urawla sie moja zanjomosc ze slynnym panem ordynatorem . Mam nadziej ,ze te energie odbierze w odpowiednim czasie, Zycze powodzenia panie doktorze, ignorancie.

Dużo zależy u niego od humoru, na pierwszej wizycie wydawał się zainteresowany pacjentem i chętny do rozmowy o problemie. Na drugim spotkaniu (już ze zdjęciami) zachował się jak gbur i z pytaniami odesłał mnie... do internetu. W związku z tym nie jestem w stanie ocenić jego kompetencji, nie dał mi szansy i ja mu jej też więcej nie dam.

Miałam szczęście być operowaną przez dr Białeckiego.Świetny chirurg, kompetentny, o miłym podejściu do wystraszonej pacjentki. Gdyby nie jego udzielająca się pewność siebie pewnie nie poddałabym się skomplikowanej operacji. Jestem niezmiernie wdzięczna losowi, że w tym trudnym momencie trafiłam na tak dobrego lekarza. WSZYSTKIM POLECAM !!! BARDZO DZIĘKUJĘ DOKTORZE!!!

Witam wszystkich czy mógłby mi ktoś napisać numer telefonu do tego lekarza aby się umówić prywatnie? proszę o kontakt na maila kasia868686@wp.pl lub pod numer 669-855-573 pozdrawiam i dziękuję Kasia

uratował mi rękę przed amputacją. Jest w pełni sprawna.

uratował mi rękę przed amputacją. Jest w pełni sprawna.

Uważam że pan doktor może i ma wiedzę.Nie mnie oceniać jego kompetencje,ale sposób podejścia do pacjenta żenujący.Potraktował mnie jak śmiecia.Gburowaty i bardzo nieprzyjemny.

Wspaniały lekarz.Dzięki niemu mam nogi równych długości i pozbyłem sie bólu kręgosłupa.Dziękuje Panie Doktorze!!!!

Bardzo polecam !!! To człowiek, który rozumie ludzkie problemy i lekarz, który czyni cuda!!!

Nie polecam, miałem z Panem Białeckim sporo do czynienia, gbur, ordynus i nic wiecej, podstawowe narzedzie pracy to piła i tylko ciąć potrafi, nie pozwala pacjętowi na wypowiedzenie swojej opini, dobry fahowiec ale troszke kultury osobistej by sie przydało i bedzie ok.

wspaniały fachman, ideał w kazdym calu!! człowiek życzliwy i dokładny az do bólu!!!:) jesli mozna na kogos liczyć to własnie na niego!!!!! ja jestem tego najleprzym przykładem!:) agnieszka. Dziekuję Panie doktorze .