lekarz Jerzy Chęcińskilekarz Jerzy Chęciński - zdjęcie profilowe

lekarz Jerzy Chęciński

Chirurg plastyczny

Jerzy Chęciński ukończył studia medyczne na WAM, a w 1978 roku zrobił specjalizację z chirurgii plastycznej w Centralnym Szpitalu Klinicznym WAM w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi w Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju oraz w Klinice CMKP w Warszawie, a także w Szpitalu Oparzeniowym w Siemianowicach Śląskich.

Doktor Chęciński ma też 26-letnią praktykę zawodową w Klinicznym Oddziale Oparzeniowo-Plastycznym CSK WAM, odbył też liczne staże i kursy (m.in. w Niemczech i Francji). Brał również udział w licznych krajowych i międzynarodowych sympozjach, również jako członek Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Jako jeden z nielicznych chirurgów plastyków doktor Chęciński może pochwalić się ponad 20-letnim doświadczeniem w praktyce prywatnej oraz 5 tysiącami wykonanych operacji z zakresu chirurgii plastycznej.

Dokładnie 6 miesięcy temu odbył się mój zabieg plastyki brzucha (dokładnie było to zszycie mięśni prostych, zaopatrzenie przepukliny pępkowej, plastyka powłok brzucha, wszycie pępka w nowym miejscu oraz liposukcja boków)- konkretny zabieg. Od pierwszej wizyty (konsultacje), poczułam że to "mój" lekarz. Mam taki zwyczaj, że jeżeli czegoś nie wiem, to pytam... Pan doktor cierpliwie i wyczerpująco odpowiedział na każde pytanie. Sam też dużo opowiadał o możliwych powikłaniach (choć jeszcze przed konsultacjami otrzymałam wszystkie materiały na maila) oraz o tym jak będzie wyglądał sam zabieg i rekonwalescencja. Operacja trwała kilka godzin, po czym przeniesiono mnie na salę pooperacyjną. Ponieważ byłam pacjentką przyjezdną, zostałam w klinice 5 dni. Dr. Chęciński co rano dzwonił i pytał jak minęła noc, codziennie zjawiał się także osobiście. Gdy już wróciłam do domu, także zadzwonił, aby upewnić się czy wszystko w porządku. Potem były 3 kontrole. Z efektów zabiegu jestem bardzo zadowolona, wszystko wgląda super i ja się świetnie czuję. Bardzo dziękuję dr. Chęcińskiemu oraz oczywiście całemu zespołowi za świetną pracę i miłą atmosferę w klinice.

Opinia: Zmniejszenie piersi Lekarz: Dr Jerzy M. Chęciński W październiku w Klinice doktora Chęcińskiego miałam operację zmniejszenia i podniesienia piersi. Jedyne czego żałuję to , to że nie zdecydowałam się na operację z 5 lat wcześniej!!!!!! Tak jak mówiłam w Klinice " moim wybawcom" były to najlepiej wydane pieniądze w moim życiu!!!!! Doktor Chęciński i doktor Zoń klasa sama w sobie!!!!! Fachowcy!!!!! Stwarzają przyjacielską atmosferę, rozładowują emocje zarówno przed operacją jak i po ! Otaczają opieką , interesują się i dbają o pacjenta i jego rodzinę ( mój mąż zaraz ...

Opinia: Zmniejszenie piersi
Lekarz: Dr Jerzy M. Chęciński
W październiku w Klinice doktora Chęcińskiego miałam operację zmniejszenia i podniesienia piersi. Jedyne czego żałuję to , to że nie zdecydowałam się na operację z 5 lat wcześniej!!!!!! Tak jak mówiłam w Klinice " moim wybawcom" były to najlepiej wydane pieniądze w moim życiu!!!!! Doktor Chęciński i doktor Zoń klasa sama w sobie!!!!! Fachowcy!!!!! Stwarzają przyjacielską atmosferę, rozładowują emocje zarówno przed operacją jak i po ! Otaczają opieką , interesują się i dbają o pacjenta i jego rodzinę ( mój mąż zaraz po zabiegu był telefonicznie poinformowany o przebiegu operacji i o moim stanie) . Nie mogę nie wspomnieć o personelu medycznym ! REWELACJA !!!!! Pani Ala cudownie opiekowała się mną 2 doby po operacji, tak dawkowala mi leki, że nie czułam żadnych dolegliwości!!!!! Pani Ania z recepcji zawsze dla nas miła i pomocna!!! Gorąco polecam tę Klinikę !!!!! Jestem bardzo zadowolona ze swoich nowych piersi !!!!!!!! Pozdrawiam serdecznie :) Magda

Kilka miesięcy temu miałam wykonaną operację podniesienia piersi przez dra J.Chęcińskiego. Efekt jest zdumiewający. Piersi są równo uniesione do góry, symetrycznie ustawione - 3D wzorcowe. Skóra napięta bez rozstępów, blizny cienkie niewidoczne. I pięknie jest.

Doktora Chęcińskiego wybrałam po wielu wizytach w innych klinikach. Od pierwszej konsultacji - wiedziałam, że jego wieloletnie doświadczenie i rzetelnej podejście do pacjenta - dają gwarancję bezpiecznej współpracy. I nie zawiodłam się. Dostałam pełne zakres informacji, opiekę i wsparcie - przed i po operacją, bez względu na to, że święta, że środek nocy... No i ten nos... Istne dzieło sztuki!

Dr Chęciński to profesjonalista i wybitny lekarz z powołania. Przeszłam w Jego klinice operację plastyczną górnej powieki z której jestem bardzo zadowolona, zarówno pod kątem efektu oraz całej współpracy z kliniką przed i po operacji. Przed zabiegiem byłam w ogromnym stresie, strasznie się bałam i nie byłam do końca pewna czy podejmuję słuszną decyzję podpisując dokumenty, ale z każdym słowem dr Chęcińskiego strach i stres zmniejszały się a ich miejsce wypełniało uczucie bezpieczeństwa i troski którą czułam na każdym kroku. Gorąco polecam! pozdrawiam, Dorota Węgrodzka

pozdrawiam, Dorota Węgrodzka

W czerwcu miałam plastykę brzucha połączoną z liposukcją. Jestem bardzo zadowolona z efektu, chociaż blizna jeszcze nie zbladła (na to potrzeba kilku miesięcy). Widziałam efekt u innej pacjentki - rok od operacji, więc czekam na podobny, ale już dzisiaj mój brzuszek jest sto razy ładniejszy i płaski niż przedtem. Warto się odważyć, mimo pewnych niedogodnień w pierwszych 2-3 tygodniach po operacji, bo potem żałuje się, że wcześniej tego się nie zrobiło. Polecam Pana doktora. Fachowiec w swojej dziedzinie. Warto mu zaufać. Nie czekajcie dziewczyny, tylko zróbcie coś ze sobą. PS.Nie ...

PS.Nie mogę doczekać się lata 2014, kiedy założę wreszcie wymarzony dwuczęściowy opalacz!

U doktora Chęcińskiego pierwszy raz byłam w 2008r. Wykonany miałam zabieg wymiany implantów (bardzo skomplikowany). Efekt bardzo naturalny , bez komplikacji . Lekarz bardzo kompetentny ,profesjonalny . Obecnie regularnie wykonuję zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i na tym polu pan doktor jest równie godny polecenia (efekt naturalny , dobre produkty i fachowe doradztwo bez naciągania , często wręcz doktor odradza pewne zabiegi by nie uzyskać efektu twarzy jakie często obecnie można spotkać ). Gabinet przyjazny dla pacjentów. Jednym słowem doktor Chęciński jest lekarzem godnym polecenia .

Znam doktora Checinskiego od lat mozna spokojnie oddac sie w jego rece To bardzo dobry specjalista sadze ze lepszy od doktora Szczyta poniewasz mam porównanie.Robiłam już wiele zabiegów i z każdego jestem zadowolona.Z całą odpowiedzialnościa mogę polecić

Dr niewątpliwie o dużym doświadczeniu ale niszczy Go pogoń za każdą złotówką. Zapomina o kodeksie etyki lekarskiej

Po długim namysle zdecydowałam się na operacje powiększenia piersi u doktora Checinskiego, którego z czystym sumieniem poleciał mi kolezanka, która 2 lata temu powiekszyla sobie piersi i bardzo profesjoonalizm i podejście doktora do pacjenta. Dla mnie najważniejsze było pierwsze wrazenie podczas konsultacji. Doktor bardzo dokładnie i cierpliwie po zbadaniou mnie wyjasnil , jakie implanty będą dla mnie, czyli dostosowane do mojej budowy i wzrostu. Okazuje się ze rozmiar który sobie wcześniej wymarzyłam doktor mi odradzil? ponieważ były zbyt duże do mojej budowy ciala i wygladalby nienaturalnie. Teraz ciesze się pięknym biustem w rozmiarze C.