lekarz Jerzy Chęcińskilekarz Jerzy Chęciński - zdjęcie profilowe

lekarz Jerzy Chęciński

Chirurg plastyczny

Jerzy Chęciński ukończył studia medyczne na WAM, a w 1978 roku zrobił specjalizację z chirurgii plastycznej w Centralnym Szpitalu Klinicznym WAM w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi w Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju oraz w Klinice CMKP w Warszawie, a także w Szpitalu Oparzeniowym w Siemianowicach Śląskich.

Doktor Chęciński ma też 26-letnią praktykę zawodową w Klinicznym Oddziale Oparzeniowo-Plastycznym CSK WAM, odbył też liczne staże i kursy (m.in. w Niemczech i Francji). Brał również udział w licznych krajowych i międzynarodowych sympozjach, również jako członek Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Jako jeden z nielicznych chirurgów plastyków doktor Chęciński może pochwalić się ponad 20-letnim doświadczeniem w praktyce prywatnej oraz 5 tysiącami wykonanych operacji z zakresu chirurgii plastycznej.

W lutym br. u doktora Chęcińskiego miałam wykonywaną liposukcję okolic lędźwiowych, plastykę obwisłości powłok brzusznych z zeszyciem mięśni prostych i transpozycję pępka. Operacja przebiegła bez komplikacji i powikłań. Mogę z czystym sumieniem polecić doktora za fachowość i Jego zainteresowanie pacjentem zarówno przed jak i po operacji. Personel kliniki bardzo życzliwy, kompetentny i pomocny. Super!

W marcu tego roku miałam u dr Chęcińskiego operację piersi, zdecydowanie polecam. Dr Chęciński to profesjonalista w swoim fachu, który bez zakłamań przedstawia możliwe rezultaty operacji, wyjaśnia dokładnie w jaki sposób należy postępować przed jak i po operacji. Zespół operacyjny jest kompetentny. Moim i nie tylko moim zdaniem (wcześniej zasięgnęłam porady zaufanej osoby) to jeden z najlepszych chirurgów plastyków w Polsce.

Witam, ja mam całkowicie inne odczucia :) jestem po operacji powiększenia biustu. Operacja była przekładana ze względu na nienajlepsze wyniki mojej krwi. Całkowicie to rozumiem dr Chęciński ponosi pełną odpowiedzialność za to co ze mną zrobił. Z efektu jestem zadowolna. Dr zrobił na mnie całkowicie profesjonalne wrażenie jak również jego zespół więc wydaje mi się, że mogę z całkowitą odpowiedzialnością go polecić...a i na mnie jego ręcę zrobiły dobre wrażenia :)

Witam,

Jakiś czas temu robiłam u dr Chęcińskiego plastykę brzucha + liposukcję. Brzuch jest bardzo fajnie płaski, jednak sama blizna pozostawia wiele do życzenia. Krzywa, gruba, wyłaziły mi przez jakiś czas resztki szwu, maśliło się. Szkoda, że nie zaproponował mi mini plastyki lub samego lipo brzucha, bo w sumie chyba by u mnie wystarczyło. A ja byłam tak zaaferowana, że bez namysłu zgodziłam się na pełną plastykę.

Jestem absolutnie zadowolona zarówno z samego przebiegu wizyty w klinice jak i efektów operacji. Podejście doktora jest profesjonalne, natomiast personel kliniki bardzo uprzejmy. Zdecydowałam się na kolejny zbieg w tym samym sprawdzonym miejscu.

Dr niewątpliwie o dużym doświadczeniu ale niszczy Go pogoń za każdą złotówką. Zapomina o kodeksie etyki lekarskiej

Znam doktora Checinskiego od lat mozna spokojnie oddac sie w jego rece To bardzo dobry specjalista sadze ze lepszy od doktora Szczyta poniewasz mam porównanie.Robiłam już wiele zabiegów i z każdego jestem zadowolona.Z całą odpowiedzialnościa mogę polecić

Ja wypelnialam tylko zmarszczki i robilam botox u dra Chęcinskiego, ale mam raczej dobre wrazenia, a jesli chodzi o botox - to, w moim odczuciu, jedyne miejsce w Warszawie, gdzie po wstrzyknieciu dziala on tak dlugo i mocno. Jedyne ale: usuwajac mi znamię (kilkumilimetrowe) dr zrobil mi niezla szramę, a widzialam u innych zupelnie znikome slady po jeszcze wiekszych znamionach.

wzbudza zaufanie, widać, że wie co robi

wzbudza zaufanie, widać, że wie co robi