lekarz Jerzy Chęcińskilekarz Jerzy Chęciński - zdjęcie profilowe

lekarz Jerzy Chęciński

Chirurg plastyczny

Jerzy Chęciński ukończył studia medyczne na WAM, a w 1978 roku zrobił specjalizację z chirurgii plastycznej w Centralnym Szpitalu Klinicznym WAM w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi w Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju oraz w Klinice CMKP w Warszawie, a także w Szpitalu Oparzeniowym w Siemianowicach Śląskich.

Doktor Chęciński ma też 26-letnią praktykę zawodową w Klinicznym Oddziale Oparzeniowo-Plastycznym CSK WAM, odbył też liczne staże i kursy (m.in. w Niemczech i Francji). Brał również udział w licznych krajowych i międzynarodowych sympozjach, również jako członek Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Jako jeden z nielicznych chirurgów plastyków doktor Chęciński może pochwalić się ponad 20-letnim doświadczeniem w praktyce prywatnej oraz 5 tysiącami wykonanych operacji z zakresu chirurgii plastycznej.

W marcu tego roku miałam u dr Chęcińskiego operację piersi, zdecydowanie polecam. Dr Chęciński to profesjonalista w swoim fachu, który bez zakłamań przedstawia możliwe rezultaty operacji, wyjaśnia dokładnie w jaki sposób należy postępować przed jak i po operacji. Zespół operacyjny jest kompetentny. Moim i nie tylko moim zdaniem (wcześniej zasięgnęłam porady zaufanej osoby) to jeden z najlepszych chirurgów plastyków w Polsce.

Pol roku temu miałam wykonany zabieg plastyki brzucha u dr Checińskiego. Mój brzuch po 2 porodach wygladal koszmarnie i odczuwałam z tego powodu straszny dyskomfort. Operacja była polaczona z odsysaniem tłuszczu z bioder. Po zabiegu przyznaje było trochę ciężko, odczuwałam bol i miałam problemy w wyprostowaniem się, ale o tym doktor mnie uprzedzil podczas konsultacji, tak wiec miała te swiadomosc, ze sa to nieprzyjemne efekty związane z takim zabiegiem. Bardzo się ciesze ze zdecydowałam się na te operacje, ponieważ obecnie mój brzuch wygląda, jak przed porodem, a po operacji pozostala mi cieniutka blizna w dole brzucha, która mi w ogole nie przeszkadza. Ponieważ jestem spoza Warszawy w klinice musiałam pozostać przez 5 dni, spotkałam się z bardzo troskliwa opieka.

W lutym br. u doktora Chęcińskiego miałam wykonywaną liposukcję okolic lędźwiowych, plastykę obwisłości powłok brzusznych z zeszyciem mięśni prostych i transpozycję pępka. Operacja przebiegła bez komplikacji i powikłań. Mogę z czystym sumieniem polecić doktora za fachowość i Jego zainteresowanie pacjentem zarówno przed jak i po operacji. Personel kliniki bardzo życzliwy, kompetentny i pomocny. Super!

Jestem absolutnie zadowolona zarówno z samego przebiegu wizyty w klinice jak i efektów operacji. Podejście doktora jest profesjonalne, natomiast personel kliniki bardzo uprzejmy. Zdecydowałam się na kolejny zbieg w tym samym sprawdzonym miejscu.

Jakiś czas temu robiłam u dr Chęcińskiego plastykę brzucha + liposukcję. Brzuch jest bardzo fajnie płaski, jednak sama blizna pozostawia wiele do życzenia. Krzywa, gruba, wyłaziły mi przez jakiś czas resztki szwu, maśliło się. Szkoda, że nie zaproponował mi mini plastyki lub samego lipo brzucha, bo w sumie chyba by u mnie wystarczyło. A ja byłam tak zaaferowana, że bez namysłu zgodziłam się na pełną plastykę.

Ja wypelnialam tylko zmarszczki i robilam botox u dra Chęcinskiego, ale mam raczej dobre wrazenia, a jesli chodzi o botox - to, w moim odczuciu, jedyne miejsce w Warszawie, gdzie po wstrzyknieciu dziala on tak dlugo i mocno. Jedyne ale: usuwajac mi znamię (kilkumilimetrowe) dr zrobil mi niezla szramę, a widzialam u innych zupelnie znikome slady po jeszcze wiekszych znamionach.

Witam, ja mam całkowicie inne odczucia :) jestem po operacji powiększenia biustu. Operacja była przekładana ze względu na nienajlepsze wyniki mojej krwi. Całkowicie to rozumiem dr Chęciński ponosi pełną odpowiedzialność za to co ze mną zrobił. Z efektu jestem zadowolna. Dr zrobił na mnie całkowicie profesjonalne wrażenie jak również jego zespół więc wydaje mi się, że mogę z całkowitą odpowiedzialnością go polecić...a i na mnie jego ręcę zrobiły dobre wrażenia :)

Witam,

Ręce mu się trzęsą. Pomimo iż otrzymali wyniki moich badań w uzgodnionym terminie przed operacją, w dniu operacji kiedy personel już przybył (nikt się nie przedstawia, nie tłumaczą Ci na czym to będzie polegało, nikt Cię nie oprowadza po klinice) pan doktor kiedy przybył spojrzał na wyniki moich badań. Byłam pewna, ze wyniki badan sa w porzadku, poniewaz miescily sie w wypisanych normach. Pan Doktor wylecial z krzykiem z gabinetu i przy calym personelu krzyczal nie dajac sobie nic powiedziec, ze jak ja moge z takimi wynikami przychodzic na operacje ...

Ręce mu się trzęsą.

Pomimo iż otrzymali wyniki moich badań w uzgodnionym terminie przed operacją, w dniu operacji kiedy personel już przybył (nikt się nie przedstawia, nie tłumaczą Ci na czym to będzie polegało, nikt Cię nie oprowadza po klinice) pan doktor kiedy przybył spojrzał na wyniki moich badań. Byłam pewna, ze wyniki badan sa w porzadku, poniewaz miescily sie w wypisanych normach. Pan Doktor wylecial z krzykiem z gabinetu i przy calym personelu krzyczal nie dajac sobie nic powiedziec, ze jak ja moge z takimi wynikami przychodzic na operacje i ze jestem nienormalna i jakas glupia. Powiedzial, ze jak anestezjolog przyjdzie to jeszcze sie z nim skonsultuje czy moga mnie operowac. Jak cala w stresie bo mam byc operowana ten sie na mnie drze przy wszystkich, ze mam sie wyleczyc pozniej przychodzic na operacje. Pozniej w gabinecie wyjasnil mi ze chodzi o jeden wynik moczu erytrocytow, ktore dalej miescily sie w normie a emu sie nie podobaly. Anestezjolog przybyl naradzili sie chwile i wyszli z oswiadczeniem, ze jak moglam chciec sie operowac z takimi wynikami, ze mam poprawic wyniki isc wyleczyc u urologa i wtedy wrocic (nic ze wyniki mieli o wiele wczesniej i jak im sie nie podobaly to mogli zawiadomic mnie wczesniej........no i przede wszystkim nic ze przedplata sumy 3000 poszla na ich konto i do mnie nie wrocila). Zglupialam i bylam bardzo rozczarowana. W drodze do domu jednak stwierdzilam, ze cos mi nie halo i rzeczywiscie sprawdze wyniki z innymi specjalistami. Bylam ednego dnia z tymi wynikami u 3 roznych lekarzy (dwoch urologow, 1 internisty) tlumaczac ze byly przeciwskazaniem do wykonania operacji i ze chcialabym sie leczyc na cokolwiek mi jest. Kazdy po kolei mnie wysmial i mowil ze wyniki sa w porzadku i mam swietne wyniki, doskonaly stan zdrowia. Wtedy szlag mnie juz w ogole trafil....Dodzwonilam sie do gabinetu juz tym razem z awanturą, a oni kazali mi przyjść. Pan doktor na moje tlumaczenia, ze liczba erytrocytow we krwi jest w normie i urolodzy nie widzieli jak on to nazwal patologii powiedzial, ze moga mowic co chca ale ostatecznie to on podejmuje decyzje czy operowac. Z cynicznym usmiechem mnie odprawil pamietam mowil o piciu jakis ziol (!!!). Stanowczo odradzam tego lekarza, oszukal mnie i oczywiscie sumy pieniedzy nie odzyskalam. Za takie nieetyczne zachowania powinno sie zabierac pozwolenie na wykonywanie zawodu.

wzbudza zaufanie, widać, że wie co robi

wzbudza zaufanie, widać, że wie co robi