lekarz Jerzy Cichoń

3,6
3,6
3,7

Trafiłam do Pana dr z moją 1szą ciążą, już po pierwszej wyzycie wydało mi się dziwne że nie chce mi wystawić l4, a mam pracę ciężką fizyczną gdzie muszę również nosić ciężary, gdyż uznał że 6 tydzień to bardzo wcześnie i dał do zrozumienia że i tak mogę jeszcze poronić, gdy poszłam na wizytyę w 8 tyg było to samo wiec z trudem ale wyprosiłam l4. Każdego dnia w pracy bałam się by nic się dzieciątku nie stało. Na kolejnych wizytach było dziwnie milcząco a moje pytania i obawy pozostawały bez odpowiedzi a wyjaśnień musiałam szukać w internecie. Jestem po operacji stawu biordowego wiec najwieksze obawy związane były z porodem. Od zawsze słyszałam że w związku z tym powinnam rodzić poprzez cesarski cięcie. Gdy podzieliłam się moimi wątpliwościami z doktorem, delikatnie mówiąc zostałam skrytykowana i potraktowana jak przewrażliwiona gówniara, otrzymałam wykład że inni lekarze mają staroświeckie podejście do tematu oraz usłyszałam że nawet gdyby ortopeda uznał że istnieje ryzyko dla mojego zdrowia podczas porodu naturalnego on i tak nie musi wykonać cesarskiego cięcia gdyż ortopeda nie ma pojęcia o przebiegu porodu. Naprawdę po tej rozmowie zaczęłam sę bać że jeden poród może zniszczyć mi zdrowie bo jeden lekarz twierdzi że jest mądrzejszy od wszystkich. Nie należę do osób które uważaja że w ciąży należy tylko leżeć, bo od zawsze byłam bardzo aktywna fizycznie, podczas tych wyjątkowych 9 miesięcy chodziłam na basen, jeździłam na rowerze, ćwiczyłam, nie chciałam by to musiało się zmienić po nardzodzinach dziecka, tylko przez decyzję jednego niekompetentnego lekarza. Poszłam na konsultacje od innego ginekologo, który stanowczo stwierdził że opinia ortopedy w przypadku dysplazji biodra jest konieczna i niezbędna co do sposobu porodu. Na koniec tylko przeprosił za podejście kolegów z branży.
Zdecydowanie odradzam wizyt w tym gabinecie.

Nie polecam!!! Prowadzil mi pierwszą ciążę (prywatnie) to był miły. Nie odpowiadał rzeczowo na moje "problemy". Po drugiej ciąży, którą nie prowadził pan doktor trafiłam z krwotokiem do szpitala. Nie będą już jego pacjentkom był argogancki, nie miły, brak empatii. Dowiedziałam się, ze "kobiety w połogu tak juz mają, że przesadzają i wszytsko wyolbrzymiają". Dostałam w domku krwotok a po przybyciu do szpitala powiedział mi: "Z takim czymś sie do szpiatala nie przyhjezdza tylko czeka w domku aż przestanie krwawić. Ale skoro juz przyjechałaś to bedziesz tu 4 dni". A ...

Po drugiej ciąży, którą nie prowadził pan doktor trafiłam z krwotokiem do szpitala. Nie będą już jego pacjentkom był argogancki, nie miły, brak empatii. Dowiedziałam się, ze "kobiety w połogu tak juz mają, że przesadzają i wszytsko wyolbrzymiają". Dostałam w domku krwotok a po przybyciu do szpitala powiedział mi: "Z takim czymś sie do szpiatala nie przyhjezdza tylko czeka w domku aż przestanie krwawić. Ale skoro juz przyjechałaś to bedziesz tu 4 dni". A przecież twierdził, ze nic mi nie jest (nawet mnie nie zbadał), a jak jednak dostałam ponownego krwotoku w szpitalu i okazało sie, ze kawałek łożyska został. Lekarz tylko miły dla swoich prywatnych pacjentek. Unikać jak ognia!!!

Bardzo konkretny i przemiły człowiek. Prowadził moją ciążę od początku, po porodzie w szpitalu podczas obchodu - przyszedł porozmawiał, pogratulował. Pilnuje profilaktyki - zleca konieczne badania, działa bardzo asekuracyjnie, gdy wyniki były nie takie jak trzeba.. natychmiast reagował.. Ja osobiście go lubię bardzo i polecam z pełnym przekonaniem.

Nie chodze, do Pana doktora prywatnie. Miałam jednak "szczęście" poznać go w szpitalu, gdy leżałam na porodówce. Umierałam z bólów - krzyża, doktór jednak patrząc na wykres skurczy, stwierdził: "przecież skurcze są malutkie". No skurcze brzucha tak ale nie ból krzyża. Cieszyłam się, że nastąpiła zmiana lekarzy, i przyszła d rPochrzest i dr Walasek, które od razu stwierdziły, że nie ma co czekać i mnie męczyć, ponieważ nie dość że bóle okrutne, to rozwarcia prawie nie było i tętno dziecka czasem zanikało. Słyszałam, że dr Cichoń jest dobrym lekarze, może i jest ale na porodówce się do tego nie przekonałam.

W związku z przeprowadzką do Strzelec byłam zmuszona podjać decyzję o zmianie lekarza... i trudno było, bo nigdy nie wiemy czy dobrze trafimy, ale po pierwszej wizycie u Doktora wiedziałam, że trafiłam w dziesiątkę! Profesjonalista, wg mnie lekarz z powołania... Rozmawia z pacjentką, wykonuje wszystkie potrzebne badania, nie zbywa... Oby więcej takich lekarzy! ( w każdej dziedzinie)

Profesjonalista w 100%. Bardzo uprzejmy i potrafiący przekazać nawet złą informację w sposób rzeczowy. Wyjaśni wątpliwości i pokaże możliwości dalszego leczenia. Ma wyjątkowy dar wprowadzania spokoju.

Profesjonalista w 100%.

Wspaniały lekarz prowadził moja ciąże synek urodził się super zdrowy 10 punktów 4 kilo :) Polecam go wszystkim

Bardzo miły i kompetentny lekarz.Prowadził moją ciąże oraz był przy porodzie, polecam!Godny zaufania,wyrozumiały,poświęca dużo czasu pacjentce.

Bardzo go lubię. Jest naprawdę miły i godny polecenia. Zna się na rzeczy.

Bardzo go lubię. Jest naprawdę miły i godny polecenia. Zna się na rzeczy.

Kompetentny,konkretny,doświadczony lekarz,prowadził moją ciążę i jestem bardzo zadowolona.Zawsze wyczerpująco odpowiadał na pytania.Podczas pobyty w szpitalu po porodzie można liczyć na jego pomoc.Zdecydowanie polecam!