lekarz Jerzy Cichoń

Bardzo go lubię. Jest naprawdę miły i godny polecenia. Zna się na rzeczy.

Bardzo go lubię. Jest naprawdę miły i godny polecenia. Zna się na rzeczy.

Pan doktor nie był dla mnie miły kiedy roniłam, poprostu uznał mnie za panikarę i lekceważył totalnie jak prosiłam o kontrole bo czułam że jest coś nie tak. A jak już poroniłam nawet nie przyszedł do badania bo pewnie było mu głupio.W każdym bądź razie jest jedynym lekarzem na ginekologi którego tak okrutnie będę wspominać.Choć na wizytych widziałam że interesuje się pacjentkami niestety mi tego nie okazał.

Wspaniały lekarz prowadził moja ciąże synek urodził się super zdrowy 10 punktów 4 kilo :) Polecam go wszystkim

Nie chodze, do Pana doktora prywatnie. Miałam jednak "szczęście" poznać go w szpitalu, gdy leżałam na porodówce. Umierałam z bólów - krzyża, doktór jednak patrząc na wykres skurczy, stwierdził: "przecież skurcze są malutkie". No skurcze brzucha tak ale nie ból krzyża. Cieszyłam się, że nastąpiła zmiana lekarzy, i przyszła d rPochrzest i dr Walasek, które od razu stwierdziły, że nie ma co czekać i mnie męczyć, ponieważ nie dość że bóle okrutne, to rozwarcia prawie nie było i tętno dziecka czasem zanikało. Słyszałam, że dr Cichoń jest dobrym lekarze, może i jest ale na porodówce się do tego nie przekonałam.

Kompetentny,konkretny,doświadczony lekarz,prowadził moją ciążę i jestem bardzo zadowolona.Zawsze wyczerpująco odpowiadał na pytania.Podczas pobyty w szpitalu po porodzie można liczyć na jego pomoc.Zdecydowanie polecam!

Bardzo miły i kompetentny lekarz.Prowadził moją ciąże oraz był przy porodzie, polecam!Godny zaufania,wyrozumiały,poświęca dużo czasu pacjentce.

Uprzejmy - godny polecenia. Jak będę drugi raz w ciąży to na pewno będę ją prowadzić u tego lekarza.

Polecam wszystkim pacjentkom. Mogę powiedzieć o nim,że jest fantastycznym ginekologiem i psychologiem w jednym - a to bardzo rzadka cecha u lekarzy.Niesamowicie ciepły i cierpliwy, znakomity fachowiec :)

bardzo mily i upzejmy lkarz . POLECAM GOKAŻDEJ ZNAJOMEJ .

bardzo mily i upzejmy lkarz . POLECAM GOKAŻDEJ ZNAJOMEJ .

bardzo miły lekarz jak się chodziło do niego prywatnie ale w szpitalu państwowym potrafi zmienić swoje oblicze