lekarz Jerzy Gąciarz

Ginekolog, Ginekolog położnik

bardzo miły i uprzejmy. badanie przeprowadzone delikatnie i ostrożnie, wszystko stopniowo wyjaśniane, polecam.

Polecam!Miły,uprzejmy i wykwalifikowany.leczył mnie przez dwie ciąże i bardzo pomógł przy porodach.

Bardzo dobry lekarz:)Ja osobiście jeździłam do niego z Dębicy,gdyż u nas lekarze nie dali rady mi pomóc(poroniłam dwa razy).Dzięki temu lekarzowi ma teraz dwoje ślicznych i zdrowych dzieciaczków:)Polecam go każdemu:)

bardzo sympatyczny i żetelny mi bardzo pomógł za co jestem mu ogromnie wdzięczna

jestem bardzo zadowolona od dziesięciu lat chodzę do doktora i na pewno nie zmienię bardzo mi pomógł

Doskonały lekarz , specjalista w każdym calu. Pan doktor był obecny przy obydwu moich porodach ,ale prowadził tylko pierwsza ciąże . Bardzo żałuję ,że za drugim razem prowadził mnie inny lekarz.Nie chciało mi się stać w kolejkach, więc poszłam do innego lekarza, który nie umiał dać mi takiego wsparcia jak pan doktor Gąciarz. Mój błąd. Polecam pod każdym względem raz jeszcze.Fachowy ,nie krępujący , empatyczny bardzo taktowny. pozdrawiam.

Doskonały lekarz , specjalista w każdym calu.

Najwspanialszy lekarz, w szpitalu interesował sie mna i dzieckiem, ktore z winny pediatry mialo zaburzenia oddychania. bada dokładnie, nie odstawia lipy, zleca wiele badań podczas ciazy, czesto nieobowiazkowych, ale dzieki nim wykryl kilka nieprawidłowości

lekarz dobry ale bardzi małomówny, na wizycie trzeba za kazdym razem samemu sie pytac co jak dlaczego po co...

Bardzo dobry ginekolog.Uratował życie mojej córce.

Bardzo dobry ginekolog.Uratował życie mojej córce.

nie polecam nikomu tego lekarza! tak jak ktoś już wcześniej pisał - pieniążki bardzo lubi... a pacjentkami swoimi w ogóle się nie interesuje