mgr Jerzy Gula

Lekarz rodzinny

Kompletnie niekompetentny człowiek. Byłem u niego na wizycie z prośbą o skierowanie na badanie specjalistyczne- powiedział że nie potrzeba skierowania i napisał jakiś świstek bez podpisu i pieczątki. Byłem u niego na drugi dzień wyjaśnić sprawę - nie miał nawet na tyle honoru aby się przyznać do błędu i wyprosił mnie z gabinetu. Nawet w rejestracji przychodni (kobieta która powinna mieć mniejszą wiedze niż lekarz) dziwiła się że nie wydał skierowania.

Dramat, za każdym razem kiedy byłam na wizycie u tego "pana" jego kultura osobista i sposób traktowania pacjenta pozostawiał dużo do życzenia, nie polecam, grubiański, niemiły, nie ma podejścia do pacjenta, kompetencja nijakie, doktor google leszy od niego