dr n. med. Jerzy Harasymczuk

Chirurg dziecięcy

Około miesiąc temu zgłosiliśmy się do doktora z córką która borykała się z przepukliną pachwinową prawostronną. Przez cały proces od diagnozy po operację przeprowadzał nas doktor Jerzy Harasymczuk. Wybitna, profesjonalna, ciepła osoba która już na pierwszej wizycie zdobyła u nas 100% zaufania. Polecam każdemu kto chce dziecku oszczędzić traumy i stresu. Dziękujemy !

Jesteśmy pod opieką Doktora już kilka lat, mój bardzo wrażliwy synek zawsze może liczyć na doskonałą opiekę ze strony Pana Doktora. Podziwiam profesjonalizm i zaangażowania dla każdego pacjenta.Chciałam bardzo podziękować za długotrwałą, ale ciągle pełną szacunku postawę ...

Super lekarz, polecam. Przyjmuje i pracuje chyba na ulicy szpitalnej w Poznaniu. Jestem zadowolona

Pan doktor Harasymczuk jest bardzo dobrym lekarzem operował mojego syna pełen profesjonalizm

Pan doktor operował mojego synka! Jestem mu bardzo wdzięczna za odważnie podjętą decyzję, bo dzięki temu moje dziecko przestało cierpieć. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza!!!!

godny polecenia, kompetentny solidny, przedstawia w sposob rzetelny problem, ktory zarazem potrafii rozwiazac

Znakomity lekarz, świetny specjalista w pełni poświęcony swojej pracy.. Miły i ciepły człowiek... Gorąco polecam! Bardzo pomógł mojemu choremu dziecku.

polecam,godny zaufania kompetentny i rzeczowy

polecam,godny zaufania kompetentny i rzeczowy

Wciąż poszukujesz "Chirurg dziecięcy Poznań"?

ulica Radosna 10
60-593 Poznań