dr n. med. Jerzy Harasymczuk

Chirurg dziecięcy

Guzy tarczycy Uważam Pana doktora za wysokiej klasy specjalistę w swoim fachu. Profesjonalnie podszedł do syna, umie doradzić i porozmawiać szczerze z pacjentem jak i z jego rodziną. Jest bardzo kontaktowym człowiekiem a przy tym bardzo miłym. Na kontroli z synem (starszym ) byłem kiedyś a i młodszy się przyplątał to mało że starszemu przeprowadził kontrolę po operacji usunięcia tarczycy, to i młodszego nie wypuścił bez badania. Jest naprawdę świetnym specjalistą.

Guzy tarczycy

Stanowczo nie polecamy rodzicom wizyt u doktora Harasymczuka.Lekarz bardzo niemiły,gburowaty,opryskliwy z zupełnym brakiem podejścia do młodego pacjenta.Wizyty u doktora kończyły się dezinformacją na temat stanu zdrowia dziecka przez niezrozumiałe przekazanie wyników badań.Problematyczny i niegrzeczny lekarz który powinien chyba już kończyć swoją profesję.

Około miesiąc temu zgłosiliśmy się do doktora z córką która borykała się z przepukliną pachwinową prawostronną. Przez cały proces od diagnozy po operację przeprowadzał nas doktor Jerzy Harasymczuk. Wybitna, profesjonalna, ciepła osoba która już na pierwszej wizycie zdobyła u nas 100% zaufania. Polecam każdemu kto chce dziecku oszczędzić traumy i stresu. Dziękujemy !

Jesteśmy pod opieką Doktora już kilka lat, mój bardzo wrażliwy synek zawsze może liczyć na doskonałą opiekę ze strony Pana Doktora. Podziwiam profesjonalizm i zaangażowania dla każdego pacjenta.Chciałam bardzo podziękować za długotrwałą, ale ciągle pełną szacunku postawę ...

Pan doktor Harasymczuk jest bardzo dobrym lekarzem operował mojego syna pełen profesjonalizm

Super lekarz, polecam. Przyjmuje i pracuje chyba na ulicy szpitalnej w Poznaniu. Jestem zadowolona

Pan doktor operował mojego synka! Jestem mu bardzo wdzięczna za odważnie podjętą decyzję, bo dzięki temu moje dziecko przestało cierpieć. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza!!!!

polecam,godny zaufania kompetentny i rzeczowy

polecam,godny zaufania kompetentny i rzeczowy

godny polecenia, kompetentny solidny, przedstawia w sposob rzetelny problem, ktory zarazem potrafii rozwiazac

Znakomity lekarz, świetny specjalista w pełni poświęcony swojej pracy.. Miły i ciepły człowiek... Gorąco polecam! Bardzo pomógł mojemu choremu dziecku.