Chirurg Dziecięcy Poznań

Ułańska 19
Poznań

Genialny lekarz. Uratował mi życie.
Doktor Porzucek operował mnie w 2008r w szpitalu na Szpitalnej. Na pierwszej wizycie zrobił na mnie złe wrażenie, ale potem miałam do niego zaufanie i już się nie bałam. Doktor przeprowadzał u mnie operacje na przepuklinę kresy białej, ale niestety kiedy mnie otworzył, okazało się, że mam zerwany mięsień brzucha i nadchodzące zapalenie otrzewnej. Przeprowadził operacje tak profesjonalnie, że dzisiaj, a minęło 7 lat, ...
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Przemysław Westerski

Kardiochirurg, Chirurg dziecięcy

Szpital Kliniczny im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Szpitalna 27/33
60-572 Poznań

Świetny lekarz uratował życie mojemu synkowi, kompetentny i zawsze pomocny poświęcał nam mnóstwo czasu zawsze uprzedzało możliwych powikłaniach

Szpitalna 27/33
60-572 Poznań

Super lekarz, podchodzi profesjonalnie do pacjenta, ze spokojem wszystko wytłumaczy zleci wszystkie badania. Naprawdę lekarz perfekcyjny👍

Poznań

Super lekarz! Mam lat 18 i jestem w trakcie wydłużania metodą lizarova. Jak ktoś miał by jakieś pytania to pisać na email jhar@o2.pl

Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznnaiu Szpital Świętej Rodziny
ulica Jarochowskiego 19
60-235 Poznań

Około miesiąc temu zgłosiliśmy się do doktora z córką która borykała się z przepukliną pachwinową prawostronną. Przez cały proces od diagnozy po operację przeprowadzał nas doktor Jerzy Harasymczuk. Wybitna, profesjonalna, ciepła osoba która już na pierwszej wizycie zdobyła u nas 100% zaufania. Polecam każdemu kto chce dziecku oszczędzić traumy i stresu. Dziękujemy !
Opinia dodana przez: Tomasz

Poznań

Wspanialy czlowiek. Mojej malej ladnie oparzenie sie goi.potrafi uspokoic rodzica rozbawic dziecko. Wspanialy czlowiek na odpowiednim miejscu.
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Jarosław Adamczak

Torakochirurg, Chirurg dziecięcy

Poznań

Jestem bardzo wdzięczna temu lekarzowi za zoperowanie mojej lejkowatej klatki piersiowej! Dzięki niemu zaczęłam żyć od nowa! Polecam z całego serducha!

Żeromskiego 30a
Poznań

"Kocham" Ten wyspecjalizowanych szpital i zarazem Pana Michała uratował mojemu skarbowi 2 razy życie a za 3 razem jego specjaliści z innej dziedziny ale nie omieszkał zainteresować sie jego starym pacjentem po naprawdę długich latach aż wręcz wydaje sie to niemożliwe pamięta chyba każdego swojego pacjenta, godny polecenia to mało powiedziane wyrazy wdzięczności nie do opisania i wyrażenia w słowach , aż łza mi sie ciśnie do oczu za ten ...

Diagnostyka Laboratorium oddziału Poznań
aleja Solidarności 36
61-696 Poznań

Miałam wypadek samochodowy. Dr błyskawicznie postawił prawidłową diagnozę, wykonał operację. Uratował moją córkę. Dziękuję z całego serca.

dr n. med. Paweł Kroll

Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy

Podbipięty 37
Poznań

Przepięknie zreperował stulejkę naszego synka. Przed operacją tylko dwie wizyty, bo była próba leczenia zachowawczego, ale się nie powiodła i musieliśmy się zdecydować na operację. Operacja była wykonana w przepięknej klinice, warunki dla pacjenta i rodziców przeszły nasze oczekiwania. Pan Doktor Kroll bardzo sprawnie zorganizował pobyt w szpitalu i co ważne pobyt ten był krótki. Efekt operacji jest przepiękny. Dziękujemy!
Opinia dodana przez: Sławek

Chirurdzy dziecięcy w Poznaniu