Lekarze Chirurg dziecięcy Poznań

dr n. med. Jakub Maik

Indywidualna Praktyka Lekarska W Miejscu Wezwania Jakub Maik
Poznań

Wspaniałe podejście do pacjenta, duża kultura osobista, ogromne kompetencje, mnóstwo cierpliwości. Jak najbardziej polecam, właściwy człowiek na właściwym miejscu.
Opinia dodana przez: Esmeralda

dr n. med. Arkadiusz Spychała

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Lekarz z powołania, kompetentny , otwart , szczery, skromny, poświęcający czas pacjentowi, cudowny czlowiek. Z nim trudne chwile mogą być łatwiejsze , psycholog z świetnym podejściem. Polecam ,!!
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Maciej Burzyński

pl. Wiosny Ludów 2 lok. 122
61-831 Poznań

Lekarz godny polecenia, zlecił wykonanie testu SIBO, który jest jednak nową formą diagnostyki problemów układu pokarmowego. Przeprowadził wyczerpujący wywiad, dokładnie omówił proces leczenia w różnych opcjach diagnozy. Mogę szczerze polecić. Lekarz również bardzo uprzejmy, dowcipny, potrafi rozładować napięcie i stres :)
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Mikołaj Musiał

ul. Gałczyńskiego 18
60-194 Poznań

Świetny lekarz, super podejście do dzieci. Empatyczny, wyczerpująco odpowiada na pytania, ale nie trzeba Pana doktora ciągnąć za przysłowiowy język, bo sam sporo wyjaśnia. Synowie bez płaczu i stresu, a rodzice zadowoleni z wyboru specjalisty. Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Oliwia

dr n. med. Ryszard Prędki

Chirurg ogólny, Urolog

os. Stare Żegrze 139 lok. 3
61-249 Poznań

Profesjonalista! Znakomity lekarz! Dokładnie opowiedział o przyczynach schorzenia udzielił wyczerpujących informacji na każde z moich pytań. Wizyta bez pośpiechu. Bardzo miły i sympatyczny!

lekarz Aleksander Czaja

Chirurg ogólny, Ortopeda

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze INTERLAB sp.z o.o.
ul. 28 Czerwca 1956r. nr 161
61-505 Poznań

Polecam, zapewne dzisiaj bym już nie mogła ruszać prawą ręką. Dr. Czaja polecili Mi Lekarze (pierwszego kontaktu), jako najlepszego specjalistę od rąk itp. Cieszę się, że trafiłam do Niego, konkretny w decyzjach, krótko czekałam na skierowanie do Loro w celu wykonania operacji. Chodziłam i prywatnie i na NFZ. Dzisiaj mogę normalnie funkcjonować i dalej cieszyć się życiem. Polecam

dr n. med. Maciej Micker

Mandala Beauty Clinic
Poznań, ul. Chwiałkowskiego 28/7
61-553 Poznań

Mój Tato pojechał do Dr Mickera skonsultować ból nogi oraz wrastający paznokieć, natomiast po 7 dniach był już po operacji mającej na celu udrożnienie przepływu krwi w tętnicy udowej. Jak się okazało przyczyną problemów z nogą i paznokciem okazała się niedrożna tętnica udowa. Podsumowując: -szybka i trafna diagnoza, -natychmiastowe skierowanie do szpitala i ekspresowe przyjęcie na oddział (Szpital MSW), -należycie przeprowadzona operacja, -profesjonalna opieka przed- i pooperacyjna.
Opinia dodana przez: Kuba

dr n. med. Aleksander Zieliński

Prywatna Praktyka lekarska
Lubońska 4
61-407 Poznań

Nie wiem skąd tyle dobrych opinii o tym lekarzu ja niestety twierdzę że lekarz jest niekompetentny i brak mu empati. Po wykonanym przez niego zabiegu doszło do poważnych komplikacji do czego się oczywiście nie przyznał jeszcze chciał wypuścić do domu. Musiała być wykonana druga operacja. Przeżyłem przez tego lekarza naprawdę trudne chwile nie polecam
Opinia dodana przez: Jerzy

dr hab. n. med. Stanisław Zapalski

Angiolog, Chirurg naczyniowy

Za Bramką 4
Poznań

Jest okazja wyrazić swą wdzięczność Panu Profesorowi. Kilka lat temu uratował mi życie. Dzięki fachowo przeprowadzonej, długiej operacji skończyły się moje cierpienia i zabiegi co 3-4 lata. Jeśli ktoś przeżył niedrożność jelit, to wie co mam na myśli. Bardzo dziękuję Panie Profesorze. Zawsze będę Pana ciepło wspominać.
Polecam. Jestem zadowolony z opieki tego lekarza. Profesjonalne podejście. Pomógł i odpowiednio doradził oraz pokierował proces leczenia.
Opinia dodana przez: Adam

dr n. med. Juliusz Grodzki

Chirurg szczękowo twarzowy

Świebodzińska 38 lok. 1
Poznań

Nie jestem zadowolona z tej wizyty. Już zdziwiło mnie to, że Pani w recepcji nie potrafiła mi powiedzieć jaka jest cena konsultacji. Odpowiedź brzmiała 50zł-150zł w zależności od tego co lekarz będzie robił. Miałam wrażenie, że cena zależy od "widzi mi się". Nie rozumiem tych widełek bo nie wiem do dziś za jaką konkretną pracę zapłaciłam. W cenie 100zł otrzymałam-oglądnięcie rentgena, zaglądnięcie do mojej szczęki, informację, że na leczeniu schorzenia ...

dr n. med. Oleg Tyszkiwski

Chirurg ogólny, Gastroenterolog

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Badanie endoskopowe wykonane sprawnie. Pan doktor oraz cały zespół miły i uprzejmy . Serdecznie dziękuję. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Zdzisława

lekarz Georgij Asaulenko

Wielkopolskie Hospicjum dla Dzieci
ulica Bednarska 4
60-571 Poznań

Bardzo kompetentny i empatyczny Lekarz. Współpraca z Panem Doktorem, chociaż krótka, przy opiece nad moją Żoną w stanie terminalnym, była budująca i wnosząca pozytywne odczucia. Bardzo dziękuję.
Opinia dodana przez: Andrzej B.

lekarz Iwona Jelonek

Podolska 16/17 lok. 2
Poznań

Bardzo dobra lekarka wie co robi. Dużo pomocy można od niej otrzymać i zrozumienia. Jako jedyna podjęła pomoc w leczeniu mojej matki.
Opinia dodana przez: Paul

dr n. med. Jerzy Skrobisz

poradnia ul. słoneczna10a
ul. Bogusławskiego 6
Poznań

Bardzo dobry specjalista.Jestem świeżo po operacji tarczycy, podziwiam wiedzę i umiejętności, podejście do pacjenta, wytłumaczenie przebiegu leczenia .Mam ogromne zaufanie i polecam Pana Doktora wszystkim, którzy potrzebują pomocy w leczeniu tarczycy.
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr n. med. Jerzy Gizło

Makuszyńskiego 22
Poznań

Uwarzam ze doctor Gizlo powinen juz siedziec w domu i pilnowac wnukow.Moj tato zmarl z powodu komplikacji po Gastroscopy (krwawienie z opuszczki zoladkowej )Krwawienie mialo byc zatrzymane ,zostal wypuszczony ze szpitala z Hemoglobona 6,2 no ale niestety nadal krwawil.Zmarl po okolo 2 tygodniach bo wedlug opiny doktor Gizlo nadawal sie tylko na Hospicje a moj tato slabl ze wzgledu na wewnetrzne krwawienie ktore moglo byc ztrzymane Chirugicznie .!!!
Opinia dodana przez: Wanda

dr n. med. Piotr Kopaczyński

Proktolog, Chirurg ogólny

ulica Franciszka Morawskiego 1/52
60-239 Poznań

Ponad 250 zł wydane na wizytę, która trwała może 5-7 minut? Po wyjaśnieniu swojego problemu przeszliśmy do badania, które zostało skwitowane "Pana to w ogóle boli?", po czym przy wyraźnym guzku (zauważonym również przez lekarza) zapisano mi maść. Problem miał zniknąć, a jest tylko gorzej. Wybaczy pan, panie doktorze ale mimo faktu, że jest pan miły to oczekiwałem czegoś więcej. Przede wszystkim pomocy. A tak stracił pan pacjenta i jego ...

Marek Markuszewski

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Poznań

Niestety zgodzę się z przedmówcą odnośnie obsługi. Co do samego doktora to raczej uwag nie mam, ale ta jego asystentka... Dramat... 3 raz tam nie pójdę. Wystarczy mi już tej kobiety. Zwłaszcza, że usługi pana doktora do najtańszych nie należą :)

Ryszard Szczepański

Starowiejska 1a lok. 2
61-664 Poznań

Nie polecam tego lekarza. Byłam z córką u niego. Wykonane wcześniej badania, które wykazują wrodzoną deformacje kręgosłupa, go nie interesowały. Prowadzony wywiad przez tego Pana przypominał zgadywankę. Oprócz cięcia cesarskiego, jednak nic się nie zgadzało. Córka nie ma koszmarów, nie była w inkubatorze i nie miała kontuzji stopy/kostki. Brak pasowania mojej córki do gotowego obrazu tego Pana doprowadzało go do bardzo nie miłego podejścia do mnie i do mojej córki. ...
Opinia dodana przez: Joanna

dr hab. n. med. Ryszard Staniszewski

Chirurg naczyniowy

Gabinet Lekarski
marii Magdaleny 8a
Poznań

Bał się wykonać operacji pobrania wycinka chłoniaka do dalszej analizy i wyraził to na piśmie i stwierdził ze mój stan jest beznadziejny. Chirurg ze szpitala obok przy ul. Garbary wykonał to bez problemu i dzięki temu, że prawidłowo ustalono terapię hematologiczną (chemioterapię) żyję.