Lekarze Chirurg dziecięcy Poznań

dr hab. n. med. Przemysław Pyda

Szpital im Franciszka Raszei
Słowackiego 12 lok. 1
Poznań

Trafiłem do Pana Doktora z polecenia znajomego. Od 3 lat zmagam się z problemami z trzustką po przebytym OZT. Pan Doktor wnikliwie wytłumaczył mi co powinienem zrobić i zasugerował usunięcie pęcherzyka żółciowego.Ani chwili się nie wahałem. Po kilku dniach odebrałem telefon informujący o dacie stawienia się w szpitalu. Pobyt w szpitalu, zabieg operacyjny i wypis ze szpitala przebiegły w expresowym tempie. Operacja była na tyle fachowo przeprowadzona, że nie musiałem ...
Opinia dodana przez: Rajmund

dr n. med. Robert Matuszewski

Chirurg ogólny, Traumatolog

GABINET ORTOPEDYCZNY
KÓRNICKA 24
61-141 Poznań

Dziękuję Panu Doktorowi za zdrowie o które bardzo bałam się!!! Zadbał, udzielił porad, odpowiednie leczenie , uprzejmy miły a stres potrafi minąć!!! Dziękuję z serducha!!!

lekarz Wojciech Turkiewicz

Chirurg ogólny, Flebolog

Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Lecznicze "Bamberski Dwór"
ul. św. Wawrzyńca 11
60-101 Poznań

Bardzo dobry specjalista, szczerze najlepszy lekarz jakiego znam, do tego sympatyczny, wytłumaczy wszystko na spokojnie. Naprawdę polecam

dr hab. n. med. Sylwia Grodecka-Gazdecka

Szadecka 5
60-162 Poznań

Pani Profesor to prawdziwy Lekarz i Przyjaciel pacjenta. Kompetencja, wrażliwość , umiejętne podejście na najwyższym poziomie.Pacjent jest traktowany podmiotowo. Zawsze szuka najlepszych rozwiązań.Wspaniały onkolog, chirurg, a przede wszystkim Człowiek.
Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Jan Wybieralski

Chirurg szczękowo twarzowy

Sosnowa 26
61-428 Poznań

Ósemka w położeniu poprzecznym, uciskająca siódemkę. Rwanie w 100% bezbolesne i jestem w szoku jak sprawnie Panu doktorowi to poszło. Znieczulenie, przygotowanie zęba i DWA ruchy, po czym ząb w całości wyrwany. Najlepszy specjalista jakiego spotkałem i polecam każdemu. Wklejam tę opinię wszędzie, żeby ludzie mogli oddać się w dobre ręce ze swoim uzębieniem.
Opinia dodana przez: MKP
Wspanialy czlowiek. Mojej malej ladnie oparzenie sie goi.potrafi uspokoic rodzica rozbawic dziecko. Wspanialy czlowiek na odpowiednim miejscu.
Opinia dodana przez: Ewelina
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Aleksander Niziołek

dr n. med. Aleksander Niziołek

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Gdy inni nie dawali szans mojej mamie ,on jako jedyny nie poddał się. Wykonał bardzo trudną operację. Brakuje mi słów aby wyrazić swoją wdzięczność. Anioł a nie człowiek . Do pacjenta podchodzi z zaangażowaniem ,pełen empatii,spokojny i opanowany. Wie co robi. Panie doktorze jesteś wspaniały ,ratujesz ludziom życie ❤️
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Marek Porzegowski

Cordis
al. Niepodleglosci 2
61-874 Poznań

Doktor Porzegowski to jeden z nielicznych lekarzy, który jest lekarzem naprawdę z powołania i bardzo zaangażowany w to co robi, mimo że jest to wizyta na fundusz, a nie prywatna. Bardzo serdecznie polecam tego lekarza i jednocześnie bardzo mu dziękuję za pomoc i sposób jak jej udzielił. Wsparcie pacjentów przez lekarza jest też istotne, dlatego cieszę się, że są jeszcze tacy ludzie jak On :-)

dr n. med. Marek Nowik

Chirurg ogólny, Proktolog

WCM Remedium
Os. St. Batorego 80A/B/D
61-687 Poznań

Jestem właśnie po operacji pęcherzyka żółciowego u dr, z każdym dniem czuję się coraz lepiej. Lekarz od początku odpowiadał na wszystkie moje zapytania, rozwiewał wątpliwości, a lista nie ukrywam była długa. Czułam, że wie co robi, byłam przez to spokojna. Polecam wszystkim. I jeśli ktoś ma też ochotę na spokojny, przyjazny, odgadujący w mig potrzeby pacjenta, tłumaczący i miły personel w cichym szpitalu to polecam oddział w Chodzieży. Jeszcze raz ...
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Tomasz Synowiec

MSWiA
Poznań

Bardzo dobry ,kompetentny specjalista dla mnie najwyższej klasy.Życzę Panu doktorowi dużo zdrowia i wytrwałości w tak trudnym zawodzie.
Opinia dodana przez: Kazimierz Sz.

lekarz Zofia Machyńska-Bućko

Euromedic Onkoterapia Sp. z o.o.
ulica 28 Czerwca 1956 r. 193
61-485 Poznań

Lekarz przez bardzo duże L. Zaangażowana i kompetentna. Ale najbardziej u Dr. Bućko podoba mi się to, że doskonale tłumaczy przebieg schorzenia i leczenia, i co najważniejsze jest konkretna, stanowcza ( potrafi "opieprzyć" 😉 jak ktoś wychodzi ze swoimi pomysłami). Mam stopę po wypadku, ale przeszczepy skóry zrobiła po mistrzowsku . Życzyłbym każdemu takiego lekarza.
Opinia dodana przez: Piotr

dr Andrzej Gracz

Chirurg onkolog

centrum medyczne hcp sp.z o.o.
ul.28 Czerwca1956 nr.194
61-485 Poznań

Wspaniały lekarz, wysokiej klasy fachowiec, a przy tym skromny i miły człowiek. Pełen profesjonalizm i niespotykane w dzisiejszych czasach zaangażowanie w sprawy pacjenta. Polecam każdemu, kto zastanawia się nad wyborem dobrego chirurga onkologa. Wdzięczna pacjentka Eugenia N.
Opinia dodana przez: Eugenia

lekarz Krystyns Nater-Dworzecka

Wielkopolskie centrum Onkologiczne
Poznań

Kompetentny lekarz, wspaniały, wrażliwy człowiek! Bardzo dziękuję za pomoc, poświęcony czas, cierpliwość i wyrozumiałość.
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Michał Błaszczyński

Chirurg dziecięcy

Żeromskiego 30a
Poznań

Pan dr operował mojego syna, gdy ten po raz piąty trafił do szpitala. Wcześniejsze diagnozy były nie trafione. Syn pierwotnie miał podejrzenie choroby Hirschprunga i czekając za wynikami biopsji jego stan się na tyle pogorszył, że w momencie kolejnej wizyty na SORze stwierdzono niedrożność jelita i stan zagrożenia życia. Pan dr był wtedy na dyżurze. Podjęto decyzję o natychmiastowej operacji w celu założenia stomii i ratowaniu mojego syna, który w ...
Opinia dodana przez: Bartosz

lekarz Jacek Brzeziński

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Wielkopolskie Centrum Onkologii
Garbary 15
60-101 Poznań

Ogólnie biorąc pod uwagę wcześniejsze wizyty u innych specjalistów w Polsce i za granicą mam negatywne podejście do lekarzy, gdyż za każdym razem trafiałam albo na niekompetentne osoby, lub takie, które chciały mnie szybko zbyć i zakończyć wizytę. Po konsultacji u pana doktora Jacka Brzezińskiego jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, że prawdziwi lekarze z powołania jednak istnieją. Otrzymałam rzetelne i fachowe odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Podczas wizyty wspierała mnie również ...
Opinia dodana przez: Wioleta

lekarz Krzysztof Rędziński

Przychodnia Wielospecjalistyczna
Juraszów 7/19
60-479 Poznań

Pan Doktor posiada wszystkie cechy, które powinien mieć każdy lekarz. Połączenie wiedzy, doświadczenia i empatii dla pacjenta. Polecam i dziękuję za opiekę...
Opinia dodana przez: Arleta

lekarz Marcin Warot

Medicus Gabinet Ginekologiczny
os. Bolesława Śmiałego 35
60-682 Poznań

Pan Doktor kompetentny, empatyczny i godny polecenia, proponuje nowoczesne metody leczenia, które dają rezultaty
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Leszek Niewęgłowski

CERTUS
ul. Grunwaldzka 156 Poznań
60-309 Poznań

Bardzo dobry lekarz i jeszcze lepszy człowiek. Jest specjalistą w swojej dziedzinie. Dobre podejście do pacjenta. Spokój i opanowanie to główne cechy pana doktora. Polecam każdemu.

lekarz Wojciech Wika

Chirurg ogólny, Urolog

Miczurina 20 A
60-318 Poznań

Polecam leczenie u p.W.Wiki jest lekarzem sympatycznym , poswieca pacjentowi duzo czasu. Osobi ście leczę się jyż spro lat i jestem zadowolona. Bardzo wygodne jest przyjmowanie granulek. Z obserwacji moich znajomych sa bardzo sceptyczni do leczenia homopatycznego. Rowniez polecam p. Ewe Wike. Wyleczyla moich wnokow z czestych zapalen oskrzeli.
Opinia dodana przez: JADWIGA J.
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Chirurg onkolog
                                       dr hab. n. med. Dawid Murawa

dr hab. n. med. Dawid Murawa

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Wielkopolskie Centrum Onkologii
Garbary 15
60-101 Poznań

Profesor Dawid Murawa to lekarz pełen empatii i poszanowania godności drugiego człowieka. Komunikatywny, rzeczowy, a przy tym pełen optymizmu, energii oraz poczucia humoru. Jest człowiekiem, który posiada ogromną wiedzę oraz umiejętności diagnostyczne. Swym postępowaniem udowadnia, że w Polsce też medycynę można uprawiać na światowym poziomie, jednocześnie zachowując poczucie humoru i zdrowy dystans. To przykład świetnego lekarza, ale i naukowca pokazując, iż można te dwie pasje połączyć. A dla mnie osobiście ...
Opinia dodana przez: Paulina Korach