Lekarze Chirurg dziecięcy Poznań

dr n. med. Piotr Golusiński

Proktolog, Chirurg ogólny

Grochowska 50
Poznań

To był wspaniały specjalista i niezwykle sympatyczny i miły człowiek. Niósł pomoc niezależnie od pory dnia i nocy. Uratował życie dwóm osobom w mojej rodzinie.

prof. dr hab. n. med. Paweł Chęciński

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Z całego serca polecam Pana Profesora. Świetnie podejście do pacjenta jak też osób towarzyszących🙂 nie tylko świetny specjalista ale po prostu świetny człowiek 🙂
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Piotr Bera

Prywatny Gabinet Lekarski
os. Stefana Batorego 82 b/lok. 1
60-687 Poznań

Polecam tego chirurga, oprócz tego, że zna się na rzeczy, będąc dobrym fachowcem jest zwyczajnym człowiekiem. Otwartym na pacjenta, nie wywyższającym się, po prostu ludzki. Młodzi lekarze powinni u takich jak on zaczynać swoją przygodę zawodową.
Opinia dodana przez: Rafal

lekarz Lechosław Namysł

Chirurg onkolog

Kopczyńskiego 14
60-682 Poznań

Lekarz jakich mało. Miałam niegojącą się ranę pooperacyjną. Konsultacje gdzie tylko można i wszędzie że trzeba "otwierać" na nowo. Pan doktor przede wszystkim dokładnie zrobił wywiad, przejrzał dokumentację medyczną, oczyścił ranę bardzo dokładnie, wdrożył leczenie. Rana wygojona po kilku tygodniach! Dziękuję
Opinia dodana przez: Monika
Bardzo dobry lekarz, godny polecenia,kontakt z panem dr. Bardzo dobry, cierpliwy i uśmiechnięty od początku wzbudził moje zaufanie.
Opinia dodana przez: Anita

dr n. med. Małgorzata Kuźlan

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

CHIRURGIA PLASTYCZNA DR KUŹLAN
Poznań

Witam wszystkich chce sie podzielic z wszystkimi kobietkami ,ktore zmagaja sie z problemem warg schromowych .Otoz ja miałam taki problem do 32 roku życia .W wieku 31 lat podjełam decyzje ,że muszę cos z tym zrobic .,poniewaz utrudnialo to w codziennym życiu i przedewszystkim uciskało na psychice.Decyzje podejmowałam prze pona rok ,dlaczego balam sie czy wybiore dobrego chirurga i wielu innych rzeczy ,ktore wyczytałam na forach .Jestem po zabiegu 3 ...
Opinia dodana przez: AGNIESZKA

dr Tomasz Łyczkowski

Chirurg naczyniowy

Poznań

Doskonały specjalista i z prawdziwego powołania lekarz. Polecam!

dr n. med. Jarosław Pospiech

Lubeckiego 32a
60-348 Poznań

Dr Pospiech to profesjonalista w każdym calu. Jest wspaniałym lekarzem i dobrym człowiekiem. Budzi zaufanie pacjenta, poświęca na wyjaśnienie i robi to bardzo uprzejmie. Jest Lekarzem godnym polecenia również pod względem kosztów leczenia.
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Karol Szymański

Chirurg ogólny, Ortopeda

MEDICAL PRESTIGE
ul. Barana 15
Poznań

Polecam wszystkim Pana doktora Karola Szymańskiego. Najlepszy specjalista z chirurgii ogólnej jak i medycyny estetycznej jakiego miałam okazję spotkać. Oprócz tego bardzo miły do pacjentów.
Opinia dodana przez: Nina

lek. dent. Maria Woszczyk

Chirurg stomatolog

Prywatny Gabinet Lekarski
os. Na Murawie 5 A/1
61-655 Poznań

Pani doktor jest wspaniala, cierpliwa, umie rozladowac atmosfere, jest swietnym fachowcem, bardzo mila - terminy na poltora miesiaca do przodu swiadcza o tym jaki to lekarz - polecam goraco
Opinia dodana przez: Grzesiek

lekarz Krystyna Janusz

CERTUS
ul. Grunwaldzka 156 Poznań
60-309 Poznań

Jestem pacjentką pani dr Krystyny Janusz i z opieki lekarskiej jestem bardzo zadowolona. Wiedziałam,że będę operowana przez dr K. Janusz i na salę operacyjną jechałam bez najmniejszego stresu. Mam pełne zaufanie do każdej jej decyzji,wysłuchuje,doradza,w miarę możliwości kontaktuje się z pacjentką/tem. Przypuszczam,że moja „przygoda” z dr Krystyną powoli się kończy ale gdybym w przyszłości potrzebowała pomocy lekarza chirurga,mój wybór to na pewno dr Krystyna Janusz. Polecam!

lekarz Christophe Sivanzire

Starowiejska 1a lok. 2
61-664 Poznań

Po dwóch zabiegach z zakresu proktologii wykonanych przez pana doktora stwierdzam, że jest wyjątkowym lekarzem, który potrafi sprawić, że podczas badań i zabiegów w tak niewdzięcznej i niedocenianej w Polsce dziedzinie jaką jest proktologia, pacjent może czuć się komfortowo i godnie. Trafnie zdiagnozował moje dolegliwości (dwóm innym chirurgom to się nie udało) i skutecznie je wyleczył. W gabinecie dysponuje sprzętem umożliwiającym przeprowadzanie zabiegów nowoczesną, nieinwazyjną metodą (laser), a przygotowanie do ...
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Karol Szymańki

Szpital ZOZ Nowe Miasto
Poznań

Dokonały lekarz, znający się na rzeczy, potrafi zdobyć zaufanie ludzie, polecam go każdemu kto ma jakiekolwiek problemy chirurgiczne, pracuję w kilku miejscach.

lekarz Paweł Janusz

CERTUS
ul. Grunwaldzka 156 Poznań
60-309 Poznań

Zdecydowanie polecam Profesjonalna opieka oraz normalne podejście do chorego. wysokiej klasy specjalista.
Opinia dodana przez: Sławomir

lekarz Anna Wejman-Matela

Medwind
Ostatnia 23
60-102 Poznań

Panią doktor Annę Wejman – Matelę poznałem podczas mojego pobytu w klinice na ul. Przybyszewskiego. Już podczas pierwszego kontaktu daje się odczuć u pani doktor życzliwość i bezpośrednie podejście do pacjenta. Jest to osoba, która przełamuje dystans pomiędzy lekarzem a pacjentem. Pani doktor jest cały czas dla chorych, zawsze znajdzie czas i zawsze odpowiada na zadawane pytania w sposób rzeczowy, a co ważne nie pokazuje zniecierpliwienia na powielające się pytania. ...
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Przemysław Westerski

Kardiochirurg, Chirurg dziecięcy

Szpital Kliniczny im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Szpitalna 27/33
60-572 Poznań

Świetny lekarz uratował życie mojemu synkowi, kompetentny i zawsze pomocny poświęcał nam mnóstwo czasu zawsze uprzedzało możliwych powikłaniach

prof. dr hab. n. med. Konstanty Tukałło

Medica Pro Familia
ulica Ziębicka 16
60-164 Poznań

Profesor Tukałło operował mnie na stulejkę i jestem z wyników tej operacji bardzo zadowolony

lekarz Marcin Gil

Chirurg urazowy

ulica szwajcarska
Poznań

pełen profesjonalizm, polecam! Mam probem z barkiem i szybko polecił zrobić odpowiednie badania!

lekarz Jacek Grabias

Przychodnia Wielospecjalistyczna
Juraszów 7/19
60-479 Poznań

Lekarz uprzejmy,wyjaśnia wszystko dokładnie, odpowiada na każde pytanie.Cierpliwy i z empatią dla pacjenta.Bardzo dobry chirurg.Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Piotr Kubacki

ICR Sp. z o.o.
ul. Jana Pawła II 14
61-139 Poznań

Jestem bardzo zadowolona, Pan doktor wyjaśnił mi wszystkie zapytania dotyczący mojego stanu, było profesjonalnie , życzliwie z sercem do pacjenta
Opinia dodana przez: Poznanianka