dr hab. n. med. Ryszard Staniszewski

3,4
3,5
3,3
3,6

Jest oschły w obejściu, nawet można powiedziec, ze niemiły. Ale ja do lekarza nie chodzę na sympatyczne pogawędki. Jest bardzo kompetentny i konkretny. Owszem często przypomina, żeby się ruszać, i że większość problemów z krążeniem jest z powodu braku ruchu i nadwagi. Jak ktoś woli klepanie po pleckach i plik recept to mu sie profesor nie spodoba...

Lekarz, który uratował rękę mojego dziecka po przecięciu szybą, a rokowania były kiepskie. Mimo upływu wielu lat wciąż jestem wdzięczna :)

Zdecydowanie polecam! Szybka i trafna diagnoza. w możliwie krótkim terminie znalazłam się na oddziale w klinice. Jestem po zabiegu angioplastyki. Zaznaczam, że leczę się w ramach NFZ. Jestem bardzo wdzięczna profesorowi za udzieloną pomoc. Dziękuję Panie Profesorze!

Jestem bardzo wdzięczna profesorowi za udzieloną pomoc.
Dziękuję Panie Profesorze!

Dla mnie super. Malo mowi, ale mozna sie dopytac. Wie co robi przede wszystkim. Mam klopoty z zylakami, ale teraz jest ok.

Najbardziej kompetentny lekarz jakich znam. Krótki, ,stanowczy. Uratował życie wielu moim znajomym.zdecydowanie polecam.

Byliśmy umówieni z ''panem profesorem " w ventriculusie w Lesznie. Podczas gdy pacjenci czekali na 2minitowa wizytę "pan prof " sobie wyszedł i pojechał do domu. Pielęgniarki równie arogancko nas potraktowaly. Nawet do niego nie zadzwonily. A na pytanie czy "prof" ma nas gdzieś odp brzmiała "tak". Przejechaliśmy 50km na wizytę na marne. Nie polecam ani lekarza ani przychodni

Byłam jego pacjentką, ale nie z wyboru. Los zadecydował za mnie. Znalazłam się u niego na oddziale. I czekałam. Najpierw twierdził, że na podstawie wyników badań konieczna jest operacja... po czym sprawa się wydłużyła. Dziś żyję z tętniakiem, po dwóch tygodniach na łóżku szpitalnym okazało się, że tętniak jest nieoperacyjny- dodam że żadnych dodatkowych badań nie było! Widocznie ocena czy operować czy nie zależy od subiektywnego odczucia pana profesora. Czy to ma być kompetentny fachowiec??? kto zapłaci mi za czas spędzony na Jego oddziale??? Właśnie czekam na wizytę u innego ...

kto zapłaci mi za czas spędzony na Jego oddziale???
Właśnie czekam na wizytę u innego specjalisty i kolejna diagnozę.
A co by było gdyby kogoś nie było stać żeby leczyć się prywatnie?

Nie rozumiem osób, które piszą krytycznie o Profesorze. Jeśli chce się otrzymać konkretną odpowiedź na konkretne pytanie, właściwe leczenie i właściwą diagnozę, można być usatysfakcjonowanym. Ja jestem, bo nie przychodzę do niego na plotki i kawę lub gdybanie "co mi też może być", tylko po konkrety. I dziękuję Profesorowi za pomoc i leczenie na najwyższym poziomie !

spelnil wszystkie moje oczekiwania, kompetentny, konkretny

spelnil wszystkie moje oczekiwania, kompetentny, konkretny