lekarz Maciej Burzyński

Lekarz godny polecenia, zlecił wykonanie testu SIBO, który jest jednak nową formą diagnostyki problemów układu pokarmowego. Przeprowadził wyczerpujący wywiad, dokładnie omówił proces leczenia w różnych opcjach diagnozy. Mogę szczerze polecić. Lekarz również bardzo uprzejmy, dowcipny, potrafi rozładować napięcie i stres :)

Byłem na kilku wizytach u Pana doktora. Jestem bardzo zadowolony. Na gorąco podjął się usunięcia żylaka, który wyszedł poza ciało. Badanie, zabieg , diagnoza - wszystko wzorowo. Później kilka lat u Pana doktora leczyłem zespół jelita drażliwego i jest bardzo duża poprawa jakości życia. Podpisuje się pod kompetencjami doktora dwoma rączkami.

Żałuję pieniędzy wydanych na wizytę. Kompletne nieporozumienie. Nie wykonał ani nie zlecił żadnych badań, które są niezbędne do postawienia trafnej diagnozy. Nacisnął tylko brzuch- to całe badanie (tyle to mam za free u lekarza rodzinnego). Nie usłyszałam żadnej konkretnej diagnozy...bo nie można uznać za taką słów, że to stres jest winny (taką diagnozę też mam za free u rodzinnego). Miałam nadzieję, że płacąc kosmiczną kwotę za wizytę otrzymam równie wypasioną obsługę- pomyliłam się niestety, mądry Polak po szkodzie.