dr n. med. Aleksander Zieliński

Chirurg ogólny

Bardzo dobry lekarz. Polecam. Z bólem brzucha byłam u 3 lekarzy. Dopiero doktor potrafił mnie zdiagnozować i ustawić leczenie.

Krutki komentarz ;Chirurg mający na celu wyleczyć pacjenta ,rzeczowy, bez owijania w bawełnę .MED POLONIA tak powinny wyglądać placówki ZDROWIA w naszym kraju .pełen szacunek jeszcze raz dziękuję.

bardzo dobry chirurg, kompetentny. podchodi do pacjentów z dużym zaangażowaniem. Wspaniale operuje tarczyce.

Nie polecam! Nie bedę opisywał porady lecz po badaniu poczułem sie bardzo źle co niewątpiwie niedelikatność badania było tego przyczyną!!!

Dobry chirurg. Przyjechałem z bólem brzucha, zostałem zoperowany następnego dnia. Dzięki szybkiej pomocy wszystko poszło gładko. Doktor niewiele mówi, ale to chyba typowe dla chirurgów.