lekarz Jerzy Jabłecki

1,2
1,2
1,4

Zaawansowane zmiany wg niego do rehabilitacji, na szczęście por?qdny ortopeda na NFZ, a nie za $$$, zoperowal i wolni od bólu, a nie zwodził. Karma wraca, a starszych od siebie pacjentów nie masz prawa tak traktować!

Lekarz zbagatelizował zgłaszane bóle kręgosłupa szyjnego,karku i barku,drętwienia rąk,zawroty głowy ,rotację głowy zmniejszoną o połowę.Nie obejrzał obrazu rezonansu. Miałam ucisk przepukliny szyjnej C5/C6 na rdzeń kręgowy z odkształcaniem go. Ekstruzja ,czyli wypadnięcie dysku- w większości potrzebna jest operacja,gdyż nie ma powrotu przepukliny do pierwotnego położenia.Natomiast p.Jabłecki stwierdził,że taki stan może potrwać kilka lat i objawy się powoli wycofają.Ortopedzi i neurochirurg kazali operować jak najszybciej,gdyż ucisk przepukliny na rdzeń kręgowy mógłby doprowadzić do niedowładów kończyn.Jestem po operacji kręgosłupa szyjnego.Dobrze,że dr Jabłecki nie decydował o moim zdrowiu i życiu.

Niestety jako specjalistę i podejście do pacjenta oceniam nisko. Operacja nie przyniosła zakładanych przez lekarza efektów. Ręka nadal nie jest sprawna. Niczego nie tłumaczy. Rozmowa przed zabiegiem to monolog lekarza: "to się wytnie, to zszyje, ...". Próba zadania pytania jest traktowana jakby pacjent podważał autorytet, a zagubiony pacjent tylko pyta nieśmiało. Pewnie jest dobrym specjalistom, ale kontakt z tym panem zniechęca. Ogromny stres, nerwy, zupełnie niepotrzebne. Nigdy więcej do tego lekarza. Na szczęście są inni.

Jako specjaliste oceniam Go bardzo WYSOKO!!! URATOWAŁ MI LEWĄ DŁOŃ CO PRAWDA ręka wygląda tragicznie (po przyszyciu do brzucha) ale mam ją.Ale jest bardzo NIE PRZYJEMNY GRUBOSKURNY, GBUROWATY.Nie dba o pacjentów,nie patrzy na estetyke swojej pracy, ZROBIĆ OPERACJE I MIEĆ Z GŁOWY... BARDZO ALE TO BARDZO NIE PRZYJEMNY CZŁOWIEK, mam nadzieje iż nie bede miała okazji wylądować w jego gabnecie...

aroganckie podejście do pacjenta, nie polecam kontaktu z tym człowiekiem. Zamiast pomocy otrzymuje się dodatkowo doła psychicznego po kontakcie z tym człowiekiem !!!! wizyta to wielki koszmar!!!