dr hab. n. med. Jerzy Jarski

Według mnie lekarz któremu można zaufać!Leczyłam się u niego ponieważ 4lata nie mogłam zajść w ciążę a poprzedni lekarz był nie kompetentny dzięki niemu mam śliczną pół roczną córeczkę za co mu bardzo dziękuję :) i dwa udane zabiegi przeprowadzone przez niego w Białogardzie opieka jest niesamowita.Jak najbardziej polecam tego lekarza.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. W 39 tyg. ciąży bliźniaczej wysłał mnie do domu i kazał czekać aż poród sam się zacznie. Na szczęście trafiłam do innego szpitala dwa dni przed porodem, trwało to tak szybko że napewno miałabym problem z dotarciem do jakiegokolwiek szpitala. Poza tym stwierdził, że jest jedno łożysko, a od początku było wiadomo że są dwa. Ponadto jest bardzo niemiły, komentarze ma bardzo nie na miejscu. Może prywatnie jest dobry... ja nie polecam.

NAJLEPSZY LEKARZ NA ŚWIECIE ZNALAZŁAM GO W PANORAMIE FIRM

NAJLEPSZY LEKARZ NA ŚWIECIE ZNALAZŁAM GO W PANORAMIE FIRM

Polecam Dr.Jarskiego,bylam przez niego operowana w Praxie jestem bardzo zadowolona z przebiegu operacji jak i wizyt u Dr.po operacji,jest bardzo dokladny i profesjonalny.

Nie polecam! Selekcjonuje pacjentów od jakich lekarzy przychodzą, ja przyszłam akurat od tego, którego nie lubi. Leżałam w szpitalu z zagrożoną ciążą i był bardzo nie miły, po takim badaniu jakie on przeprowadził nie zdziwiłabym się jakbym poroniła!! Straszne przeżycie,

leczę sie u doktora Jarskiego od jakiegoś czasu. Humor ma specyficzny do czego trzeba się przyzwyczaić, jeżeli chodzi o kompetencje to nie mam żadnych zastrzeżeń.

Bardzo dobry, godny polecenia lekarz; był przy porodzie mojej córeczki w Białogardzie, humor ma specyficzny, ale czy to ważne kiedy chodzi o zdrowie i życie naszego maleństwa.

Podobno to dobry lekarz - taką przynajmniej ma opinię w Koszalinie. Ja się zawiodłam, wszystko kręci się wokół kasy.

Z panem doktorem miałam kilka razy przyjemność się spotkać,pierwszy raz robił mi operację w praxisie i wszystko obyło się bez komplikacji i jestem z niej zadowolona ,za drugim razem przyjął na świat w wyniku c.c mojego synka i tu równiez byłam zadowolona.Uważam że jest to człowiek godny polecenia.

zarazil mi zone gronkowcem w szpitalu w bialogardzie.po operacji ropa buchnela z rany.zrobilismy wymaz.wystepowaly tam bakterie tzw szpitalne.doktorek przestraszyl sie i zwalil wine na nas,ze niby przenieslismy go droga plciowa.zapisal antybiotyki ktore nie nadawaly sie do jego leczenia.a mial zaznaczone z jakiej grupy dzialaja.za kazda wizyte bral kase.OMIJAC drogie panie