dr n. med. Jerzy Jędrusiak

Psychiatra

3,7
3,5

Pierwszy lekarz psychiatra, który po latach leczenia postawił mnie na nogi (choroba dwubiegunowa). Cierpliwie wytłumaczył następstwa życiowe zaprzestania leczenia albo nieregularnego brania leków, ostatecznie jednak przekonał mnie, że dobrane przez Doktora leki pozwolą mi funkcjonować w miarę normalnie (stosując się do pewnych zasad). Lekarz ten jest cierpliwy i jest naprawdę dobrym człowiekiem. Polecam Doktora w 100%

Oby więcej takich lekarzy! Kulturalny, cierpliwy i kompetentny. Duże poczucie humoru, które sprawia, że wizyta przestaje być stresująca, a przypomina rozmowę z dobrym znajomym. Bardzo polecam!

Lekarz koszmarny. Stanęłam na komisji w Wojewódzkim Zespole Orzekania o Niepełnosprawności w Katowicach i nie wiedząc czemu "uzdrowił" dziecko z zespołem alkoholowym płodu, którego jestem opiekunem prawnym. Popisał kompletne bzdury, nie spojrzał na dokumentację medyczną od psychiatry. Porażka

Porażka

Jest bardzo dobrym lekarzem, godnym polecenia. Uczciwy, dobroduszny. Do rany przyłóż. Życzę sobie takich lekarzy jak najwięcej. Jest poprostu wspaniałym człowiekiem.

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia, uprzejmy, konkretny , potrafi wysłuchać pacjenta. Jednym słowem SUPER GOŚĆ!!!

Gdyby każdemu pacjentowi podał przyczyny jego dolegliwości, wyjaśił metody leczenia i następstwa stosowanej terapii to byłby to idealny lekarz.

Rzetelny i godny zaufania. Kompleksowo potraktował mnie jako pacjentke psychoterapii. Zaangażowany i skuteczny.

Strasznie rygorystyczny. Potrafi raczej zdołować pacjenta zamiast dać mu nadzieję. Zaleca dawki większe niż dopuszczalne w ulotkach od leków. Pochnurne usposobienie.

Przyjmując w przychodni na NFZ angażuje się w leczenie, tłumaczy, jest cierpliwy, sympatyczny, konkretny.

Straciłam przez tego lekarza dużo czasu i zdrowia

Straciłam przez tego lekarza dużo czasu i zdrowia