Filtruj terminy

Psychiatra Rybnik

lekarz Piotr Dragon

ulica Wysoka 25
44-200 Rybnik

Jeśli choremu szukającemu pomocy, zależy na trafnej diagnozie i dobraniu najwłaściwszych leków, to trudno o właściwszy adres w woj. Śląskim. Pan doktor poświęca dużo czasu na pierwszej wizycie, aby poznać pacjenta, jego problemy i przeżycia, które doprowadziły do choroby. Jasno i klarownie tłumaczy plan leczenia i prognozy. W moim przypadku leki w 100% pomogły. Jak nastąpi wyraźna poprawa, leki są ustawione, wizyty są krótsze, co dla mnie jest uzasadnione. Odnosząc ...

dr Tomasz Grzyb

Szpital Psychiatryczny
Gliwicka 33
44-201 Rybnik

Witam ja leczyłam się u pana dr.Grzyba jakiś rok temu niestety musiałam przerwać leczenie ponieważ zaszłam w ciąże teraz jak już jest po wszystkim mam zamiar nadal leczyć się u pana domtora bardzo dobry lekarz chwalę sobie go i moge polecić każdemu kto potrzebuje pomocy psychiatry b.dobry lekarz
Opinia dodana przez: ewelina
Pierwszy lekarz psychiatra, który po latach leczenia postawił mnie na nogi (choroba dwubiegunowa). Cierpliwie wytłumaczył następstwa życiowe zaprzestania leczenia albo nieregularnego brania leków, ostatecznie jednak przekonał mnie, że dobrane przez Doktora leki pozwolą mi funkcjonować w miarę normalnie (stosując się do pewnych zasad). Lekarz ten jest cierpliwy i jest naprawdę dobrym człowiekiem. Polecam Doktora w 100%
Opinia dodana przez: Marek

lek. med. Justyna Kuc-Gratel

Praktyka Lekarska Justyna Kuc-Gratel
Rybnik, ul. Poniatowskiego 1
Rybnik

Pani doktor jest bardzo miła. Ma super podejście do pacjenta, odpowiada na każde pytanie i bardzo dobrze dobiera leczenie. Dzięki jej pomocy wychodzę z choroby.
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Paweł Czaja

Stacja Pogotowia Ratunkowego
Energetyków 46
44-200 Rybnik

Uważam, że powyższe opinie są bardzo krzywdzące dla pana doktora Pawła Czai, po śmierci męża zgłosiłam się na wizytę i pan doktor objął mnie kompleksową opieką psychiatryczną, dzięki czemu mój świat nabrał koloru. pan doktor to sympatyczny, przemiły i kompetentny lekarz specjalista. Dziękuje panie doktorze.
Opinia dodana przez: Teresa

dr n. med. Renata Ullmann

Psychiatra dziecięcy, Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM MEDYCZNE" Sp. z o. o.
Śląska 1
44-206 Rybnik

Jestem jeszcze na początku mojej drogi do wyleczenia,ale mogę już powiedzieć że choć pani dr Ulmann ma masę pacjentów to dla każdego ma czas i widzę że dostrzega problemy swoich pacjentów. Wslucha moich spostrzeżeń doradzi naprawdę Wspaniała. Na pierwsza wizytę przyszłam przerażona i nie wiedziałam co powiedzieć ale jej podejście sprawiło że się otworzyłam i nie bałam się przyjść na kolejną wizytę. Jestem pacjentka pani Doktor już parę miesięcy i ...
Opinia dodana przez: Ela

lekarz Joanna Długosz

Psychiatra, Psycholog dziecięcy

Niepubliczny Specjalistyczny Stomatologiczno-Protetyczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Byłych Więźniów Politycznych 3
44-200 Rybnik

Pani psycholog bardzo skrzywdziła moją rodzinę. Po pięciu minutach wizyty stwierdziła, że mój dwuletni syn ma autyzm. Jako matka czułam, że się myli. Nie uzyskałam od niej nawet wyjaśnień - poleciła przejrzenie Internetu. Dziś mój syn jest zdrowym 5-latkiem. Nie polecam wizyty u tej pani. Po jej diagnozie nadal szukaliśmy pomocy. Problem leżał gdzie indziej.
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Katarzyna Porwoł

Rudzka 114
44-200 Rybnik

Lekarz godna zaufania. Pomaga mi opanować mój stan ale jeszcze dużo pracy nad moim stanem w którym się znajduje.
Tomasz Cz.
Opinia dodana przez: Tomasz