dr n. med. Jerzy Kopczyński

Laryngolog

Świetny lekarz i chirurg, odzyskałam dzięki niemu mocno nadszarpniętą wiarę w lekarzy.Jest to Ordynator i lekarz z powałaniem, który codziennie poza obchodem rozmawia z pacjętami. Nawet w soboty i w niedziele zagląda na Oddział.W Łodzi mężowi przez 4 m-ce od stwierdzenia guza krtani nie pobrano prawidłowo nawet wycinka.Stwierdzono że guz jest b.duży i nieoperowalny za względu na ogólny stan chorego. Dr Jerzy Kopczyński z anastazjologiem dr Jakubem Dedef uratowali życie mojemu mężowi dokonując usunięcia krtani.Dzięki tej operacji oddzielono część oddechową od pokarmowej i już po misiącu mąż spokojnie oddycha, może jeść i nie krztusi się przy przełykaniu.Słyszałam od innych pacjętów, że Pan Dr J.Kopczyński wykonał wiele takich operacji ratujących życie, gdzie inni lekarze mówili, że już nic nie można zrobić. Ludzie Ci ciszą się życiem i są Mu ogromnie wdzięczni.Personel pielęgniarski jest bardzo sympatyczny i kompetentny.Jeszcze raz serdecznie dziękuję i mam nadzieję, że to dobro wróci do Pana i pozwoli na szczęśliwe i długie życie.

Gorąco polecam i dziękuję. Wspaniały człowiek, profesjonalne podejście do pacjenta i to w ramach NFZ!!!

Bezinteresowna opieka nad pacjentem przebywającym w szpitalu. Jestem mile zaskoczona. Choć warunki w szpitalu nie najlepsze- opieka lekarska super fachowa i przyjazna pacjentowi. Cały personel oddziału zaangażowany w opiekę na chorym. Nie odczuwa się by lekarz miał swoich pacjentów. Wszyscy traktowani jednakowo. Wszystkim polecam oddział laryngologi w Zgierzu.

Bezinteresowna opieka nad pacjentem przebywającym w szpitalu.

Jest wspaniałym specjalistą i człowiekiem. Polecam wszystkim! Nie znam lepszego.

Prawdziwy profesjonalista, lekarz jakich mało. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie, i jest z nim na dobre i złe. Robi wszystko co w jego mocy aby pomóc pacjentowi i rodzinie. Fachowiec, dobry człowiek i przyjaciel pacjenta i jego rodziny. Polecam bo to jeden z najlepszych specjalistów w województwie.

Polecam bo to jeden z najlepszych specjalistów w województwie.

Wspaniały diagnosta,przykładający się do pracy ,zaangażowany fachowiec hirurg ze złotą ręką , zajmuje się nie tylko jednostką chorobową lecz również człowiekiem szkoda ze takich lekarzy jest mało .Serdecznie polecam.

Brak kompleksowego podejścia pan doktor lubi operować nie wiem dlaczego może dobrze płaci NFZ

Prywatne wizyty traktuje jako sposób pozyskiwania pacjentów do szpitala robi swoje i do domu , nie ważne czy operacja jest potrzebna .Oczywiście pacjent nie ma prawa narzekac .Ważne że oddział ma zyski. nikomu nie polecam!!!

DZIEKUJE.:)WSZYSCY W RODZINIE STRACILI NADZIEJE ,ZE MOJ TATA MA JAKIES SZANSE NA ZYCIE A SZCZEGOLNIE JA STRACIŁAM DZIEKI PIERWSZEJ WIZYCIE U DOKTORA KOPCZYNSKIEGO MOJE ZYCIE SIE ZMIENIŁO .DOKTOR PO ZBADANIU TATY DAŁ NADZIEJE ,ZE JEST DORZE..I WIERZYMY W TO.DZIEKUJEMY.. POWIAT ŁASKI.

POWIAT ŁASKI.

Wróciłam ze szpitala i zgadzam się w 100% z opiniami moich poprzedników, porządny lekarz również wspaniały personel, pielęgniarki naprawdę miłe kobiety wiem co piszę mam porówanie z pielęgniarkami z pewnego odzdziału dziecięcego w CZMP niebo-ziemia...