dr n. med. Jerzy Kopczyński

Laryngolog

Wlasnie wrocilem po 2 dniach ze szpitala w zgierzu, Pan Kopczyński to 100% profesjonalista, zabieg przeprowadzony blyskawicznie, całkowita opieka ze strony lekarza a takze pielegniarek. Myslalem ze takicj lekarzy jak Pan juz nie ma, ale watpie ze jest gdzies Drugi taki fachowiec jak Pan. Bardzo dziekuje i polecam w 101%

dziękujemy za wszystko co dla nas zrobił,lekarz z powołania aż wierzyć się nie chce ze tacy jeszcze istnieją !!! kocha pana już cala moja rodzina ..... ZDUNSKA WOLA -SZWECJA się kłania

najlepszy laryngolog jakiego znam ! serdecznie polecam !

najlepszy laryngolog jakiego znam ! serdecznie polecam !

Najlepszy lekarz jakiego w życiu spotkałem. Uratował życie mojemu tacie. Po dwóch latach od zabiegu tata czuje sie dobrze i choroba nie powróciła. Po przyjęciu do szpitala zajął się nim szybko i dobrze. Wszystkie badania szczegółowo tłumaczył zarówno tacie jak i nam. Mało tego - poprosił pacjenta który przyszedł do niego na kontrole aby porozmawiał z moim tatą na temat zabiegu, aby opowiedział mu swoją historię i podtrzymał go na duchu. Lekarz ten zna wszystkich swoich pacjentów, pamięta o ich wizytach kontrolnych w szpitalu!!! Kiedy tata spóźnił się z wizytą 2 dni z sekretariatu oddziału zadzwoniła Pani aby przyszedł na kontrolę. To poprostu niewiarygodne!!! Cały ten oddział jak ktoś już pisał to świetna ekipa, dobrzy lekarze miłe pielęgniarki i salowe - im też należą się słowa uznania. Wszyscy pacjenci Pana Kopczyńskiego określają go nie tylko jako świetnego lekarza ale także nadzwyczaj dobrego człowieka - naprawdę lekarz z powołania jakich dzisiaj mało. Można spokojnie stwierdzić że jego oddział to taki jak mamy przyjemność oglądać w Leśnej Górze. Panie doktorze - wielkie słowa uznania i dozgonna wdzięczność

Nie mam słów uznania dal tego CZŁOWIEKA.Rzadko można spotkac tajiego LEKARZA.Profesjonalista.Człowiek który walczy do ostaniej chwilii.Uratował życie najblizszej mi osoby...ratuje dalej,szuka i działa... Sama byłam ostatnio jego pacjentką i miałam okazje zobaczyc jak pracuję.ZDECYDOWANIE stwierdzam,zę moje słowa nie są gołosłowne.Widziałam...życzę sobie i każdemu inne,u człowiekowi spotkać tego o to CZŁOWIEKA-LEKARZA. Dziekują Panie Doktorze,chyle czoło i pozdrawiam Ania S... Ps CAŁY TEN ODDZIAŁ TO JEDNA WIELKA "DRUŻYNA".

Dziekują Panie Doktorze,chyle czoło i pozdrawiam
Ania S...
Ps CAŁY TEN ODDZIAŁ TO JEDNA WIELKA "DRUŻYNA".

Wspaniały i niezwykle kompetentny lekarz. Ogromne wrażenie sprawia jego zaangażowanie w każdy indywidualny przypadek. Zna wszystkich swoich pacjentów. Pomimo, iż jest ordynatorem to dla każdego znajduje czas, chętnie spotyka się z rodziną tłumaczy przebieg choroby i planowane leczenie.Być może stwarza pewien dystans, ale wynagradza to osobistym zaangażowaniem. Ale to co robi największe wrażenie to to, że się nie poddaje i jest gotów leczyć nawet najbardzej trudne przypadki. Podziwiam i pozdrawiam (jeśli czyta).

Podziwiam i pozdrawiam (jeśli czyta).

Jest bardzo uprzejmy dla chorych. Jest grzeczny. Człowiek nie z dzisiejszej ery.

Lekarz, który podchodzi do swojej pracy z powiołaniem, tj. z dużym zaangażowaniem i ukierunkowaniem na dobro pacjenta. Osobiście dziękuję za fachową opiekę z Jego strony.

Osobiście dziękuję za fachową opiekę z Jego strony.

wysokiej klasy specjalista.

wysokiej klasy specjalista.