lekarz Jerzy Kuchniak

2,6
2,5
2,9
2,4

hamski,gburowaty,przeklina,krzyczy,zdecydowanie nie polecam,jak mają państwo do wyboru to lepiej poczekać i iść do innego,

zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Gburowaty, bezczelny, i nieuprzejmy. brak dokladnego wyjasnienia diagnozy i przyczyn powstania. Zachowywal sie tak jakby wstal lewa noga z lozka. Jeszcze raz zdecydowanie niepolecam

Zdecydowanie odradzam tego "lekarza". Poszedłem do niego ze złamanym palcem prosto z RTG. Jak mu powiedziałem że przychodzę ze złamanym palcem to zapytał: skąd wiem że jest złamany? Potem było najlepsze: "i co ja mam Panu teraz zrobić?". To ja chciałbym wiedzieć co mam teraz zrobic aby z palcem było wszystko ok. Zaproponowałem więc że może by tego palca usztywnić, co "lekarz" potwierdził. Nastepnie zapytałem w jaki sposób można to zrobić. Otrzymałem odpowiedź że najlepiej wziąć szpatułkę. "Lekarz" nadal nie wykazywał ochcoty do jakichlolwiek działań, więc zapytałem gdzie moge taką szpatułke dostać. Odpowiedział że w zabiegowym.Po tym jak zapytałem gdzie znajdę gabinet zabiegowy "lekarz" wyraźnie się obruszył i powiedział, żebym sobie go sam poszukał. W końcu dotarłem do gabinetu zabiegowego, w którym pielegniarki były bardzo zdziwione że "lekarz" ze mną nie przyszedł. Po dwóch ponaglających telefonach do "lekarza" i ok. 10 minutach, w końcu zjawił się w zabiegowym, gdzie dopiero po dwóch uwagach pielęgniarek, że usztywnienie palca pacjentowi to zadanie lekarza w końcu mi tego palca usztywnił.
Jak najmniej takich "lekarzy".

Zdecydowanie odradzam tego lekarza.U mnie tak zrobił operację, że musiałem poprawiać w innej klinice.Popełnił dużo błędów nie tylko u mnie, co zostało udowodnione przez biegłego. Zdecydowanie odradzam wizyty u niego.

Histeryczny, chimeryczny i dziecinny. Nie można się z nim nie zgadzać, bo sie oburza i podnosi głos. KIedy zwrócić mu uwagę - zmienia się w obrażonego bobasa. Nie tłumaczy na czym polega schorzenie, ani tego jak je leczyc. Stawia diagnoze i w zasadzie nalezy sie wtedy wynosic z gabinetu. Swoje opinie ma za słowa ostateczne, wątpliwości i obawy pacjenta go nie interesuja. Omijac szerokim łukiem.

Pan doktor przyjmował dwie osoby jednocześnie w gabinecie! Nie sprawdzał historii choroby, nie pytał o szczegóły ani o opinie innych lekarzy, wiedział swoje - trzeba przyjść do niego do gabinetu na nastawianie kręgów. A badanie kręgosłupa przeprowadził tak, że mam siniaki na plecach i nie krzyczałam tak z bólu chyba nawet przy porodzie. Koszmar. Przed badaniem tak mnie nie bolało. Przyszłam z innym bólem, ale pan doktor dorwał się do kręgosłupa, tak mnie ponaciskał, że dzień po badaniu nie mogę się ruszać. Koleżanka po 2 letnim studium fizjoterapii więcej mądrego powiedziała niż ten "doktor". Komunikacja zerowa, zdania nie potrafi sklecić. Ale był uprzejmy i poświęcił mi sporo czasu, zadając ból.
Ochoczo zaproponował, że na iniekcje będzie przyjeżdżać do mnie domu - przecież zapłacę tyle co w przychodni. Tylko że ja już nigdy więcej nie chcę mieć z tym panem nic wspólnego. I odradzam każdemu.

Nie oceniam kompetencji zawodowych tego Pana, ponieważ nie mam do tego uprawnień medycznych. Natomiast oceniam zdolności komunikacyjne, podejście do pacjenta, sposób traktowania osób w gabinecie i wszystko to, z czym jako pacjenci musimy się stykać przychodząc do lekarza. I ocenę muszę wystawić stanowczo NEGATYWNĄ - takiego traktowania w gabinecie lekarskim nie doznałem w ciągu całego długiego życia. Takiego spektaklu pokazu swego wybujałego ego oraz zadufania i okazywania wyższości też nie widziałem. Mam prawo oceniać to jako pacjent. Natomiast diagnozę wystawioną przez Pana Jerzego sprawdzę gruntownie u innych ortopedów ponieważ człowiekowi który w ten sposób odnosi się do problemów innych ludzi i tak traktuje często poważną sytuację nie mogę zaufać w żaden sposób. To poniżające dla pacjenta, że lekarz z długą praktyką nie potrafi składnie, uprzejmie i normalnie wyjaśnić problemu tylko zachowuje się jak bufon, która wstał lewą nogą i wyprasza z gabinetu bo jak twierdzi, nie ma już dla nas czasu, i powiedział to co wiedział. Do szamanów mam więcej zaufania - ci przynajmniej są mili i uprzejmi. Lekarzu - po pierwsze: Nie szkodź! Kiedyś ty możesz znaleźć się w takiej sytuacji, że będziesz potrzebował pomocy, i z pewnością wtedy ktoś odpłaci ci pięknym za nadobne. Ciekawe jak się poczujesz.

Bardzo fajny Lekarz zna sie na tym ale jak czytalem inne opinie to jest mi zal tych ludzi ktorzy pisza ze im nie tlumaczy czy niezaglada w historie choroby najpierw trzeba go wysluchac a nie przerywac to tak jakby ktos w wasz zawod sie wcinal to tez bym bylnieuprzejmy, Lekarz najlepszy u jakiego bylem problem mam z głowy

Ten lekarz to pomyłka ,nie nadający się do leczenia tylko do uzdrawiania i wydawania opini o wszystkich lekarzach ,że są nie kompetetni Tak nawiedzonego głupiego lekarz spotkałam poraz pierwszy. pacjentka

pacjentka

lekarz godny polecenia, miałam problemy z poruszaniem się, okropny ból przy każdym najmniejszym ruchu. Po wizycie jak ręką odjął. Mam zgłosić sie na sprawdzenie, teraz dopiero upłynęła doba. Zycie jest cudowne