lekarz Jerzy Kuczek

Onkolog, Internista

Pacjentką w Por.Onk.HCP jestem od wielu lat.Dr Jerzy Kuczek jest wspaniałym lekarzem, pełen empatii w stosunku do pacjenta.Interesuje się pacjentem, chętnie rozmawia i wyjaśnia problemy. Wspaniały lekarz.Polecam.

Wspaniały lekarz.Polecam.

Miałam szczęście i przyjemność być ze swoim tatą jako pacjentem na wizycie u Pana doktora. Wraz z tatą byliśmy pod wielkim pozytywnym wrażeniem. Pan doktor wysłuchał cierpliwie wszystko, rzetelnie przeczytał dokumentację medyczną, dokładnie zbadał tatę, udzielił wyczerpujących odpowiedzi, porad . Poświęcił nam dużo czasu. To właściwa osoba na właściwym miejscu !!! Uprzejmość, kompetencje i ludzkie podejście do pacjenta ukoi nawet najbardziej zdenerwowanego pacjenta. Z całym przekonaniem szczerze polecam wizytę u tego Pana Doktora !!!!!!

Jestem bardzo wdzięczna losowi,że trafiłam właśnie na tego doktora-onkologa. Bezinteresowny,wspaniały człowiek, pełne zrozumienie i serdeczność dla chorego człowieka. Z całego serca za wszystko dziękuję Panie Doktorze

Z całego serca za wszystko dziękuję Panie Doktorze

MOJA ŻONA ZMARŁA BO NIE WYKONAŁ NIEZBĘDNYCH BADAŃ I NIE ROZPOZNAŁ NAWROTU RAKA I KAZAŁ SIĘ JEJ LECZYĆ NA COŚ INNEGO