lekarz Jerzy Lichomski

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Super kardiochirurg, naprawil moja zastawke mitralna, a ze jestem jeszcze mloda postaral sie takze o ladny i jak najmniej widoczny w przyszlosci szew na mostku. Doktor interesuje sie pacjentem po operacji bo codziennnie sprawdzal jak sie czuje.

Szczerze mogę polecić dr. med. Jerzego Lichomskiego. Lekarz ten udzieli fachowej informacji oraz wykaże się profesjonalizmem podczas operacji. Dziękujemy z całego serca rodzina i już po operacji pacjent J. Fedorczyk

Dziękuje dr. med Jerzemu Lichomskiemu za fachową informację dotyczącą choroby pacjenta, oraz za bardzo poważną operację już przebytą , wielkie dzięki za opiekę i profesjonalizm składa rodzina J.F