Zakończyłem leczenie przetoki odbytniczej. Zabieg i całe leczenie pooperacyjne przeprowadzone przez dr Lubikowskiego pozwolilo mi ponownie "stanąć na nogi".

Zazdroszę tym wszystkim którzy mają tak dobre zdanie o doktorze,moje doswiadczenie jest bardzo przykre.Nie pomógł,zdarza się,ale postawienie tak błędnej diagnozy to już duża pomyłka,pieniądze wazniejsze od pacjenta.

Lekarz bardzo uprzejmy, odpowiedział na wszystkie moje pytania, badanie odbyło się szybko i bezboleśnie.

Dr.Lubikowski to w spaniały specjalista w swojej dziedzinie ,ma znakomite podejscie do pacjenta i wizyta u niego jak również sam zabieg nie powoduje żadnego stresu. Do doktora trafiłem z dolegliwościami w bardzo zaawansowanym stanie,jednak już po kilku bezbolesnych zabiegach zmienił sie mój komfort życia.Teraz już zapomniałem o swojej chorobie za co bardzo Panu Doktorowi dziękuje:)

Temat ty.... wiadomo wstydliwy....ale po wizycie i zabiegu u doktora Lubikowskiego zaluje ze tak dlugo wczesniej wzlekalem z decyzja aby poddac sie zabiegowi , takze jezeli masz problem z ty..... to od razu dzwon i sie umawiaj na wizyte, zabieg szybciutko , profesjonalnie i bez bolu , a dzis sie ciesze bo juz zadnych problemow haha inne zycie, jeszcze raz bardzo dziekuje . Wojtek

Szanowni Państwo Świetny lekarz i człowiek. Uratował mnie przed zabiegiem który doradził mi inny szczeciński lekarz. Dzieki Panu Lubikowskiemu zaoszczędziłem czas, pieniądze, a także nie musiałem doświadczać bólu oraz stresu związanego z zabiegniem. Człowiek nie mógł mnie przyjąc w danym terminie, ale gdy tylko zwolniło się miejsce nie zapomniał o mnie, a nastepnego dnia osobiście zadzwonił i zaprosił na wizytę, co świadczy o tym żę Pacjent dla niego to nie petent. Doktor Lubikowski spkojnie, rzeczowo i bez zbędnego kluczenia wyjasnia istote przypadłości, jej sposoby leczenia i co dla mnie bardzo ...

Szanowni Państwo
Świetny lekarz i człowiek. Uratował mnie przed zabiegiem który doradził mi inny szczeciński lekarz. Dzieki Panu Lubikowskiemu zaoszczędziłem czas, pieniądze, a także nie musiałem doświadczać bólu oraz stresu związanego z zabiegniem. Człowiek nie mógł mnie przyjąc w danym terminie, ale gdy tylko zwolniło się miejsce nie zapomniał o mnie, a nastepnego dnia osobiście zadzwonił i zaprosił na wizytę, co świadczy o tym żę Pacjent dla niego to nie petent. Doktor Lubikowski spkojnie, rzeczowo i bez zbędnego kluczenia wyjasnia istote przypadłości, jej sposoby leczenia i co dla mnie bardzo ważne długo sie zastanowi (nie chodzi tylko o moj przypadek ale po prostu o jego filozofię działania) zanim kogoś połozy na stół operacyjny/zabiegowy. Zdecydowanie polecam tego specjalistę

Jestem bardzo zadowolony z leczenia i poradnictwa medycznego dra Lubikowskiego oraz zainteresowany dalszą kontynuacją leczenia bezinwazyjnego.

Wzór lekarz.Posiada niebywałe zdolności i szczegółową wiedzę specjalistyczną. Profesjonalista. Komunikatywny, ale konkretny, z najwyższą starannością podchodzący do swoich obowiązków. Przy tym serdeczny, wzbudzający zaufanie i sympatię. Dostrzega pacjenta i jego potrzeby. Jest czuły i wyrozumiały, co jest szczególnie ważne w nieprzyjemnych i niejednokrotnie wstydliwych dla pacjenta sytuacjach. Dziękuję za opiekę. Wdzięczna pacjentka ze Szczecina. Dorota

Miałem szczelinę odbytu, która dzięki mało fachowemu podejściu chirurga z Bydgoszczy przekształciła się w przetokę. Normalnie załamka:/ Zdecydowałem się na zabieg w Szczecinie i trafiłem na dr Lubikowskiego. Po dłuższej rozmowie z nim zdecydowałem się na zabieg, który zakończył się sukcesem;)Dziś praktycznie nie ma śladu po zajściu a rana była naprawdę duża po wycięciu przetoki! wchodziły w nią dwa palce do połowy a nie mam małej dłoni;) szczerze polecam tego lekarza.

Dr Lubikowski jest profesjonalistą w swoim fachu, a dodatkowo ma wspaniałe podejście do pacjenta. Dwukrotnie poddałam się zabiegom w Jego klinice i bardzo żałuję, że nie zrobiłam tego KILKA lat wcześniej. Jakość życia wzrosła wielokrotnie:)A Pan dr pozostanie w mojej wdzięcznej pamięci. Namawiam wszystkich cierpiących. Wykonywany przez Pana dr zabieg metodą Barrona jest bezbolesny. D. Góralska

D. Góralska