dr n. med. Jerzy Malczyk

Kardiolog

Jestem pacjentem od 2001 roku i nigdy nie żałowałem tej decyzji. Potrafi pomóc nie tylko z zakresu kardiologii ale w wielu innych życiowych sprawach pacjenta. Polecam.

z zakresu kardiologii ale w wielu innych życiowych sprawach pacjenta. Polecam.

Naprawde godny polecenia lekarz. :) Leczył mnie jeszcze w szpitalu MSW i długo szukałam obecnego miejsca pracy. Pomógł mi zdecydowanie, choć inni lekarze nie bardzo wiedzieli, jakie leki zaordynować. Wystarczył biosotal i arytmia ustała prawie zupełnie

Bardzo dobry lekarz z prawidlowym podejsciem do chorego.Polecam

Bardzo dobry lekarz z prawidlowym podejsciem do chorego.Polecam

Lekarz z prawdziwego zdarzenia.Jego opieka nie skończyła sie na wizycie w gabinecie, ale podał numer swojej komórki i udzielał porad przez telefon również. Kompetentny,tłumaczył, na czym polega istota mojej choroby.A mój sędziwy tata żyje jeszcze chyba dzięki Niemu.

Bardzo kompetentny, słuch pacjenta, stara sie wyszystko jak najdokładniej wytłumaczyć. Juz sama rozmowa z panem doktorem uspakaja pacjenta :-)

Od okolo 10 lat jestem pacjentem tego lekarza i nigy nie żalowałem tej decyzji. Polecam wszystkim potrzebującym pomocy i fachowej porady.

znam tego lekarza jako ordynatora kardiologi inwazyjnej cudowny lekarz anioł człowiek potrafił usiąść przy chorym złapać delikatnie za rękę i ciepłym głosem uspokoić strach i niepokój ma piękny uśmiech dziękuję Panie Doktorze

wspaniały uprzejmy. miły, kompetentny lekarz-człowiek.Polecam wszystkim którzy potrzebują porady i pomocy kardiologicznej.

Ciepły i serdeczny człowiek, a przy tym wspaniały lekarz.

Ciepły i serdeczny człowiek, a przy tym wspaniały lekarz.

niezwykle troskliwy, ciepły człowiek, wzbudza ogromne zaufanie, bez wahania powierzyłam Mu zdrowie moich najblizszych.

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Łódź"?

BARLICKI
kopcińskiego 22