lekarz Jerzy Małysz

Jestem po porannej konsultacji i jestem bardzo zadowolony. Przez poprzedniego lekarza mój problem został zlekceważony. Tutaj dostałem skierowanie na dodatkowe badania aby zdiagnozować przyczynę choroby, lekarz z bardzo wysoką kulturą osobistą, gdzie wywiad został przeprowadzony z zapytaniem o dodatkowe aspekty na które wcześniej nie zwróciłem uwagi. Polecam

Lekarz z NFZ kilka dni wcześniej zdiagnozował u moich dzieci chorobę wirusową Bostonkę i przepisał leki na receptę m. in. przeciwwirusowe i witaminę D3. Teraz mnie dopadł ten wirus podobne objawy i dolegliwości więc w ramach prywatnego ubezpieczenia przez teleporadę Jerzy Małysz jako internista nie chciał wystawić recepty pomimo że wiedział o dzieciach i moich podobnych objawach nie chciał komentować dlaczego moje dzieci je dostały a ja nie mogę chociaż mam te same objawy. Ja czuję, że w tej chwili mam jeszcze obniżoną odporność, ponadto dość wcześnie zachorowałem za oknem w dzień słońce 28stopni daleko do zimy. Bardzo zdziwiło mnie zachowanie tego lekarza więc jeszcze raz przez teleporadę u tego samego ubezpieczyciela prywatnego ale u innego lekarza otrzymałem bez żadnego problemu receptę na lekarstwa które moje dzieci dostały. Chcę dodać że ja Panu Jerzemu Małyszowi mówiłem, że jeśli on nie wierzy w te leki to wystarczy, że ja w nie wierzę i efekt placebo może spowodować dużo-bezskut

Lekarz przepisał lek, do którego potrzebny jest nebulizator. Nie poinformował o tym podczas konsultacji, wykupiłam lek i zdziwiłam się czytając ulotkę. Naraził mnie na niepotrzebny koszt, ponieważ wydałam 80 zł na lek, nie mając świadomości, że będę musiała jeszcze kupić sprzęt do inhalacji, którego cena oscyluje w granicach 150 zł, a bez którego nie jestem w stanie wykorzystać leku. Gdybym została poinformowana o tym fakcie, nie zrealizowałabym recepty, ponieważ taki sprzęt nie jest mi potrzebny.

Gdybym mogła dałabym panu Jerzemu 10, wspaniały lekarz (!) wszyscy powinni brać z pana przykład. Prawdziwy lekarz z powołania. Miałam z panem kontakt tylko telefoniczny ale muszę przyznać, że dawno nie czułam się tak pewnie, że jestem w dobrych rękach. Wszystko dokładnie tłumaczy, o wszystko pyta, nie pamiętam aby ktoś przeprowadził ze mną tak dokładny wywiad lekarski. Życzyłbym sobie aby wszyscy lekarze mieli takie podejście jak pan.

Lekarz przeprowadził kompleksowy wywiad zdrowotny, zbadał mnie, sprawdził wyniki wcześniejszych badań w bazie, zlecił wszelkie badania, które mogą dotyczyć problemu. Bardzo kulturalny człowiek. Polecam

Wspaniały lekarz i człowiek, wizyta trwała długo ale i problem, który Pan Doktor zauważył okazał się istotny. Czułam się zaopiekowana, bez poganiania a wręcz przeciwnie. Pytał o moje plany dalszego postępowania, mobilizował do działania, wsparł na duchu. Bardzo polecam.

Wspaniały lekarz i człowiek, mogę polecić Pana doktora w 100%

Wspaniały lekarz i człowiek, mogę polecić Pana doktora w 100%

trafiłam ne tego lekarza przez przypadek. Potrzebowałam pilnie recepty. Zanim wypisła receptę - zbadał mnie!. Od dawna lekarz internista mnie nie badał. ... i zalecił wykonanie dodatkowych badań. Niespotykanie kulturalna osoba i bardzo dobry fachowiec

Świetny fachowiec, ze wspaniałym podejściem do pacjenta.

Świetny fachowiec, ze wspaniałym podejściem do pacjenta.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Godny polecenia innym.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Godny polecenia innym.