lekarz Jerzy Pasierbek

3,6
3,2
3,4
3,2

polecam doktora Pasierbka miły wysłucha spokojnie tłumaczy i co wżne trafia z diagnozą znam go ok 20lat i ufam jego wiedzy lekarskiej.

wciaz nie moge zrozumiec jak osoba o tak niskim poziomie orientacji w sprawach medycznych moze byc ordynatorem w szpitalu. jest mily, ale to oczywiscie kosztuje 60zl. lekarz niestety bardzo ale to bardzo niekompetentny. odradzam wizyte, jelsi ktos nie chce pogorszyc swego stanu zdrowia. zalecam rowniez unikanie oddzialu chorob wewnetrznych w szpitlau Zory u pana (nie nalezy mu sie doktor) pasierbka. z rozmowy miedzy pasierbkiem a jego lekarzem: co by pan zalecil tej pacjentce? (ordantor zawsze ma jakos problemy by podjac odpowiednia decyzje). po czym lekarz pytany odpowiada: nie wiem. reakcja pasierbka - no, to powinien pan juz wiedziec. i przepisuje pacjentce cos, co bylo juz aplikowane, nie zadzialalo i pacjentka o tym informowala. naprawde, jacy lekarze, taki stan naszego zdrowia! jeszcze raz odradzam kategorycznie wizyte u pasierbka!!!!

Polecam - pełen profesjonalizm, widać że posiada fachową wiedzę nawet ponad zakres którym się zajmuje.

Decyzje podejmuje przez pryzmat pieniądza. Dobro pacjenta go nie obchodzi. Słaby lekarz i taki został ordynatorem

Bardzo dobry lekarz. Nie przepisuje cały czas antybiotyków jak robią to inni lekarze. Polecam.

Bardzo dobry lekarz. Nie przepisuje cały czas antybiotyków jak robią to inni lekarze. Polecam.

polecam - miałam z nim styczność w Żorskim szpitalu - oby więcej takich lekarzy

polecam - miałam z nim styczność w Żorskim szpitalu - oby więcej takich lekarzy

Fajny dok, ale niestety i on nie znalazł odpowiedzi co jest powodem moich dolegliwosci (prawdop.mam alergię) co nie jest zresztą łatwe.

jest madry i spokojny mozna na nim zaufac.jest bardzo przystojny ma poprostu swoja osobowosc.

polecam jak najbardziej - chyba najbardziej kompetentny lekarz w Żorach

polecam jak najbardziej - chyba najbardziej kompetentny lekarz w Żorach

Trzymajcie się ludzie z daleka. Tacy lekarze nie powinni mieć kontaktu z ludźmi(BRAK WIEDZY! ) Nie zaprowadził bym do niego nawet psa