lekarz Jerzy Pec

2,6
2,5
2,4
2,6

Tragedia!Udałam się do tego Pana,gdy tylko wykonałam test i dowiedziałam się,że jestem w ciąży.Umówiona zostałam na konkretną godzinę a mimo to czekałam prawie 2 godziny! Podczas wizyty towarzyszył mi mąż.na dzień dobry dowiedzieliśmy się,że(cyt.)"to skandal,że te baby ciągają wszędzie tych chłopów-na wizyty,do porodu,wymyślają jakieś szkoły rodzenia...Do czego to podobne...Kiedyś to tego nie było..." Zamurowało nas. Kiedy lekarz potwierdził ciążę,dotarło do mnie,że przez najbliższych kilka miesięcy będę częstą pacjentką.A ponieważ była to wizyta płatna(80 złotych),doszłam do wniosku,że skoro od 20 lat płacę składki,to wolałabym korzystać z wizyt refundowanych przez NFZ.Zapytałam więc ...

Zamurowało nas.
Kiedy lekarz potwierdził ciążę,dotarło do mnie,że przez najbliższych kilka miesięcy będę częstą pacjentką.A ponieważ była to wizyta płatna(80 złotych),doszłam do wniosku,że skoro od 20 lat płacę składki,to wolałabym korzystać z wizyt refundowanych przez NFZ.Zapytałam więc czy dr.J.Pec przyjmuje też w ramach funduszu.Odparł,że tylko prywatnie.No i wtedy,gdy zorientował się,że więcej na mnie nie zarobi-stał się wyjątkowo niesympatyczny.Kazał,abym znalazła sobie innego lekarza a póki co mam zrobić badania krwi,moczu itd.Podkreślił,że koniecznie jutro rano.I wręczył skierowanie.
Nazajutrz rano,gdy przyszłam do laboratorium dowiedziałam się,że ponieważ mam skierowanie od lekarza prywatnego,to NFZ nie zrefunduje tych badań,więc muszę sama za wszystko zapłacić-bagatela!-prawie 300 złotych.
Byłam mocno wkurzona,bo powinien mnie o tym uprzedzić!Mało tego-wysłał mnie do laboratorium w klinice,której jest właścicielem!
Wsiadłam w samochód,podjechałam kilkaset metrów dalej do innej kliniki.Miałam szczęście.Natychmiast przyjął mnie ginekolog w ramach NFZ czyli nie płaciłam i dał nowe skierowanie.Jeszcze tego samego dnia wykonałam niezbędne analizy nic za nie nie płacąc.
Przy okazji-gdy później pokazałam znajomej lekarce skierowanie na analizy wypisane przez Peca-ta złapała się za głowę!Facet zlecił całą furę niepotrzebnych badań!Wiadomo dlaczego-bo miałam je wykonać w jego prywatnej klinice i zapłacić ciężkie pieniądze.
Dodam jeszcze,że zlecił mi badania USG,które sam wykonał a za które zapłaciłam dodatkowo 85 złotych.Posłusznie przyszłam w wyznaczonym terminie,aby dowiedzieć się,że muszę je powtórzyć za 2 tyg.,bo teraz cyt."nic nie widać".Chodziło o wykrycie min.zespołu Downa.
Tydzień później podczas wizyty w CZD dowiedziałam się,że takie badania wykonuje się między 10 a 14 tyg.ciąży.A ja byłam wówczas w 9 tyg.!
Ten facet poza tym,że jest antypatyczny,patrzy na pajentki wyłącznie przez pryzmat pieniędzy.I sztucznie napędza sobie frekwencję,zlecając bezsensowne badania lub bez uzasadnienia robiąc je wielokrotnie.

Wspaniały lekarz z wiedzą i powołaniem ,widać, że robi to co lubi . Trafiłam przez przypadek , potem miałam zabieg w klinice. Pan Jerzy Pec mnie operował,sprawuje bezpośrednią opiekę i troskę o pacjenta , aż do momentu opuszczenia kliniki. No i to co najważniejsze dla nas kobiet, podczas takich wizyt-JEST NIESAMOWICIE DELIKATNY, NIE MA STRESU. Więcej takich ginekologów!

Wspaniały lekarz z wiedzą i powołaniem ,widać, że robi to co lubi .
Więcej takich ginekologów!

Nieustannie się spóźnia a potem nie ma czasu odpowiadać na pytania pacjentek.Miałam problemy na początku ciązy a on zamiast zapoponować dalsze postępowanie powiedział ,że na razie nie ma co się martwić bo nie wiadomo czy ciąża się utrzyma.Stracone pieniądze.NIEGDY WIĘCEJ

Zdecydowanie najlepszy ginekolog jakiego znam. Zanim do niego trafiłam, szukałam pomocy u 4 innych ginekologów, którzy leczyli mnie w niewłaściwy sposób. Dopiero dr Pec odpowiednio zdiagnozował przypadłość i dzięki niemu oprócz zdrowia odzyskałam wiarę w lekarzy :) Gorąco polecam.