Witam,po wizycie u pana doktora,byłam tak mile zaskoczona że poświęcono mi tyle czasu,wykonano badania a nawet zaproponowano następne.Brawo panie doktorze !!!

Super lekarz, bardzo kompetentny, spędziłam u niego w gabinecie dobre 40 minut, przebadał mnie gruntownie: usg dopochwowe, cytologia, usg piersi, tarczycy - po doświadczeniach z inną panią ginekolog, do jakiej chodziłam do tej pory (i były to 10-minutowe wizyty, wypełnione głównie wypełnianiem papierów), byłam mega pozytywnie zaskoczona i w ogromnym szoku! Bardzo polecam, pan doktor jest przemiły i ma bardzo fachowe podejście do pacjenta :)

jak dla mnie świetny ginekolog!nie mam żadnych zastrzeżeń! chodziłam całą ciąże do dr Plewińskiego i nigdy się nie skarżyłam,pod sam koniec ciąży nawet nie musiałam o nic pytać wszystkie wątpliwości rozwiewał jakby czytał w myślach. gorąco polecam!!!

Lekarz super, fachowy potrafi wszystko wytłumaczyć dzięki niemu będziemy mieli wymażonego dzidziusia :)

Kompetentny ,uprzejmy, wzbudzajacy zaufanie, godny polecenia.

Kompetentny ,uprzejmy, wzbudzajacy zaufanie, godny polecenia.

Według mnie super lekarz... Tak samo zachowuje się chodząc do niego prywatnie jak i na kasę chorych...godny polecenia i zaufany...

Profesjonalista!!!Jest lekarzem z powołania.Bierze czynny udział w zorganizowanych spotkaniach dla rodziców i nauczycieli.

Fachowiec, do tego uprzejmy, naprawde polecam

Fachowiec, do tego uprzejmy, naprawde polecam

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Inowrocław"?

Św.Ducha 5 Inowrocław

Janusz Grzybowski

Centrum Multi-Medica Sp. z o.o.
05-220 Zielonka
ulica Kopernika 7