lekarz Jerzy Przychodzeń

1,2
1,7

Mam nadzieje ze Pana orzecznika też kiedyś spotka jakas sytuacja losowa i też będzie szukał sprawiedliwosci i trafi na podobna osobę do siebie. Sprawiedliwosc wraca.

Sprawiedliwosc wraca.

Ewidentnie widać ze orzecznik jest po stronie pzu. Na wszystko ma odpowiedzieć, podejdzie z każdej strony aby wyszło na naszą nie korzyść. Po urazie mam sprawniejsze ramię niż przed. Nie da dość do słowa, zawsze jego racja. Uważam że orzecznik powinien być losowy z zewnątrz a nie kupiony przez pzu. Brawo pzu, trzymajcie się Pana "Przychodzen" to będziecie na plus.

Ewidentnie widać ze orzecznik jest po stronie pzu.
Uważam że orzecznik powinien być losowy z zewnątrz a nie kupiony przez pzu.
Brawo pzu, trzymajcie się Pana "Przychodzen" to będziecie na plus.

Bardzo nie miły człowiek, nie daje dość do słowa. Podważa i neguje każde zdanie. Zero współczucia na ludzkie cierpienie

Zero współczucia na ludzkie cierpienie

Serdecznie NE POLECAM! Lekarz nie daje dojść do słowa, nie tłumaczy, rękę po złamaniu bada z takim temperamentem i siła, ze miałam wrażenie ponownego złamania!

Skandaliczne zachowanie lekarza, arogancja ,krzyki , niesłuchanie pacjenta, wręcz agresja ,w pewnym momencie nawet myślałam że mnie uderzy, negowanie wszystkiego co mówię

Tragedia, to pierwsze słowo jakie mi przychodzi na myśl jak myśle o wizycie u tego lekarza. Brak kultury, bardzo aroganckie odzywki do pacjenta, wmawianie że schorzenie które posiadam miałem przed urazem, brak wysłuchania moich dolegliwości. Do badania lekarz użył miary zwijanej którą stosuje się w warsztacie ślusarskim a nie w gabinecie lekarskim.