lekarz Jerzy Rigall

Lekarz nie uprzejmy, bez wlascwego podejcia do chorego.Nie polecam i mam nadzieje,ze znajde jakiegos kompetentnego i milego lekarza.

Po kolonoskopii okazało się że ten "Chirurg" zostawił mi stalową nitkę z którą męczyłam się kilka lat!!! Tydzień po operacji od razu wiedziałam że źle została wykonana,jeszcze przed zagojeniem hemoroidy wróciły. Proktolog stwierdził,że operacja została wykonana nieudolnie. Przestrzegam Wszystkich !!!! pierwsze wrażenie sympatyczne umiejętności nędzne.

Proktolog stwierdził,że operacja została wykonana nieudolnie.
Przestrzegam Wszystkich !!!!
pierwsze wrażenie sympatyczne umiejętności nędzne.

Nie spotkałam tak cudownego lekarza, cierpliwy, z umiejętnością słuchania pacjenta, człowiek z dużą empatią, wykonał u mnie dwa zabiegi,opieka po zabiegu rewelacja stosunek do pacjenta rewelacja.Naprawdę polecam.