lek. dent. Jerzy Rodkiewicz

Dr Rodkiewicz to najlepszy stomatolog u jakiego byłam uratował moje zęby które po ciążach bardzo się,, posypały" wypełnienia przez niego założone trzymają się wiele lat a u innych dentystów wypadały po 2 tyg bardzo rzetelny kompetentny i miły lekarz polecam w 100 % chociaż nie wiem czy jeszcze przyjmuje

Zdecydowanie odradzam podjęcie leczenia u tego stomatologa. Zerowe podejście do człowieka, muchy w nosie. Pierwszy raz tak źle się czułem u "specjalisty". Rzeszów duży, specjalistów wielu, polecam inny wybór.

Nie polecam. Źle wykonane wypełnienie i urażona duma w reakcji na reklamację. Każdemu zdarza się popełnić błąd, ale dobry specjalista go po prostu poprawia, a nie traktuje pacjenta jakby się na niczym nie znał i odzywa się do niego przez per "ty".