lek. med. Jerzy Ruszkarski

Jestem po drugiej wizycie (żylaki kończyn dolnych) Doktor jest zdawkowy, niekomunikatywny, miałam wrażenie że niezainteresowany. Podchodzi do pacjenta jakby każdy miał co najmniej 3 specjalizacje medyczne i wszystko wiedział-nie tłumaczy, nie wyjaśnia podstawowych kwestii, nie opisuje planu leczenia, nie wyjaśnia zastosowania wybranych metod leczenia. Wyszłam z wizyty ze skierowaniem na operacje ale w zasadzie nie powzięłam podstawowych informacji do podjęcia decyzji o pójściu na operację. Zasięgnę opinii innego lekarza.

Lekarz czeka na człowieka - nie czekaj latami w przychodniach przyszpitalnych. Miałam laparoskopowo usunięty pęcherzyk żółciowy. Wszystko przebiegło sprawnie i bez komplikacji. Miły perfekcyjny zespół. Badania, zabieg w ramach NFZ. W Przychodni przy ul. E. Plater 21 czeka się 3 dni na wizytę do doktora tel. do rejestracji 226573907

Polecam doktora Ruszkarskiego. Bardzo dobry specjalista. Jestem po kilku wizytach u niego oraz po operacji na przepuklinę, którą on przeprowadzał. Wszystko przebiegło bardzo profesjonalnie.

Pan Doktor jest bardzo kompetentnym i konkretnym lekarzem ale przy tym bardzo miłym i kulturalnym. Wywiad przeprowadzony bardzo szczegółowo, badanie tak samo, zlecone dodatkowe badania i szybka i trafna diagnoza.